dr Małgorzata Kossut

(22) 100 % poleca
Błonie
Cena od 100 zł do 400 zł
Lek. med. Małgorzata Kossut jest internistą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnych gabinetach medycyny estetycznej w Błoniu oraz w Warszawie, które sygnuje swoim nazwiskiem i prowadzi wspólnie z lek. Adamem Kossutem, również członkiem PTMEiAA. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych... (leczenie żylaków Błonie)

Specjaliści w pobliżu Błonie

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

jagna71

Na wizytę u dr Kupczyńskiej zdecydowałam się ze względu na możliwość jednoczesnego zamykania laserem naczynek na twarzy oraz skleroterapię. Jestem po czwartej wizycie u pani doktor, która sukcesywnie likwiduje naczynka na mojej twarzy i nogach. Zabiegi na twarzy są mało przyjemne, ale do przeżycia. Odczuwam zdecydowanie większy dyskomfort podczas laseroterapii na nogach. Efekty pojawiają się powoli ze względu na dużą ilość zmian w naczynkach. Ale są. Najbardziej spektakularny efekt uzyskałam po podaniu botoksu, zmarszczki zniknęły, twarz wygląda dużo młodziej :)Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, dr Kupczyńska odpowiada na wszystkie pytania, daje praktyczne rady i wskazówki. Polecam zarówno lekarza jak i klinikę, z usług której korzystam kolejny raz.

Do dr Kowalczewskiego zgłosiłam się z problemem poszerzonych naczyń na nogach. Miałam wykonane 2 skleroterapie i 3 zabiegi laserem. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu leczenia. To dobry lekarz.

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (1)