Dzień dobry, wczoraj miałam podawana hialuronidaze w celu usunięcia kwasu z ust. Dolna warga bardzo ładnie zeszła, natomiast górna jest „pofalowana”. Czuję, że są w niej jakieś zgrubienia. Jutro idę na dostrzykniecie hialuronidazy.
Czym może być to spowodowane? Czy jeżeli nie uda się ich dobrze rozpuścić, Pani doktor mimo to będzie mogła je ostrzyknąć? Póki co żałuję rozpuszczenia. Załączam zdjęcia.
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Dzień dobry.
Niestety, to może tak przebiegać.
Zdecydowanie proponuję zachować cierpliwość i obdarzyć zaufaniem jednego Lekarza- Specjalistę.
Pozdrawiam serdecznie.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
Nie zawsze udaje się usunąć kwas hialuronowy hialuronidazą po jednym podaniu. Czasem podchodzimy do tego po kilka razy.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Korekta nosa
Blefaroplastyka
Osocze bogatopłytkowe
Lifting twarzy
Zapytaj specjalisty
Pytania dotyczące zabiegu Korekta nosa
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie ust
Pytania dotyczące zabiegu Labioplastyka
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie biustu
Pytania dotyczące zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa