Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

Powiększałam usta już u kilku lekarzy, u tej lekarki było sz...

Kraków

Leczenie warto

Zgłoszone przez mariamagdalena318888. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

27 lis 2015 · Zaktualizowano: 29 wrz 2023

Powiększałam usta już u kilku lekarzy, u tej lekarki było szybko i bardzo estetycznie. Ma do tego dryg. Tak, usta robi bardzo dobrze. Rzeczowa i bardzo konkretna, nie obiecuje cudow Duzo czasu poswieca na tłumaczenie zabiegu, robi plan zabiegow, mowi co się może dziac itd..

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Lifting czoła Warszawa

cieszę się ze w koncu pozbyłam się tych szpecących zmarszczek, wiecznie wyglądałam jakbym była na kogoś wkurzona, wszystko przebiegło bezproblemowo, czułam się otoczona opieką, bardzo bałam sie zabiegu ale wszystkie moje watpliwosci zostały...

Czytaj więcej
Liposukcja ud
doktor wykonał mi liposukcję laserową "bryczesów". jestem bardzo zadowolona, efekt jest widoczny bez mierzenia centrymetrem. klinika ładna, miły personel. sam doktor też bardzo mily, uśmiechnięty, dzieli się swoją wiedzą.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej