Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Labioplastyka u dra Serfina - 100% polecam

Po zabiegu Warto
Ewe854542
Utworzono: 3 lut 2020

O lekarzu

dr Dawid Serafin Serafin Clinic 3 ośrodki w Śląskie, Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Labioplastyka u dra Serfina - 100% polecam

Historia

Witam serdecznie. 2 miesiące temu miałam wykonywany zabieg przed dr Serafina. Zabieg przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze. Zarówno Pan Dr jak i położna Pani Ewa byli niezwykle wrażliwi na mój wielki stres i panikę ;) Pierwsza doba znośna. Nie martwcie się o ból, bo naprawdę nie ma tragedii. Należy uzbroić się w cierpliwość i opanować nerwy. U mnie z tym było najgorzej. Duże ukłony w kierunku Pana Dr który cierpliwie odpowiadał na moje liczne, często absurdalne pytania ;) Po 2 tygodniach można normalnie funkcjonować, a po ok 6-7 tygodniach wróciłam do pełnej aktywności (basen, sex, siłownia). Dziś jest pięknie. Jestem szczęśliwa bo jest tak jak chciałam, a u mnie głównym powodem zabiegu był wygląd. To prawda co piszą - Dr Serafin jest najlepszy w Polsce. Nie szukajcie nikogo innego. Będę wdzięczna już zawsze. Pozdrawiam!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.