Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Kraków

Leczenie warto
Zgłoszone przez Ola762885. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Bardzo sie boje ze cos jest nie tak. 6 dni temu mialam operacje piersi. Z 36B, 450cc metoda podmiesniowa. implant okragly, wysoki profil. Lewa piers schodzi na dol a prawa do gory. Jest to dosyc widoczne. Rozumiem ze jest to dopiero 6 dni po operacji i piersi sa opuchniete ale czy az tak, aby zrobila sie taka roznica. Dodam ze przed operacja nie mialam tego problemu. Dziekuje za pomoc













Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

moja OP byla31.10 i 1.11.17,bolow juz nie pamietam,wszystko dobrze sie goi,dziekuje bardzo za wszystko i pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!!!niczego nie zaluje i moja decyzje 2raz bym taka sama podjela,na pewno wroce, POZDRAWIAM WSZYSTKICH...
Czytaj więcej
Do pana doktora Huziora trafiłam z polecenia koleżanki. Miała u niego przeprowadzany zabieg laserowy usunięcia atrofii pochwy i była bardzo zadowolona. Pan doktor okazał się bardzo miłym człowiekiem. I bardzo kompetentnym i ludzkim lekarzem....
Czytaj więcej
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy