Trafiłem do niej skierowany przez innego lekarza. jestem bardzo zadowolony i mogę śmiało polecić. Rzetelne i profesjonalne podejście do pacjenta. Opieka świetna. Z panią doktor byłem w stałym kontakcie po zabiegu.

Świetna lekarka z jeszcze lepszym podejściem do tematu. Pomimo początkowych oporów i stresu jestem więcej niż zadowolony z efektu. Trafiłem w bardzo dobre ręce i dlatego mogę śmiało Panią doktor polecić.

Dwa miesiące temu byłem w Klinice Medycyny Estetycznej Bona Dea na zabiegu wazektomii. Dr Bełch najpierw dokładnie wytłumaczył, na czym będzie polegał zabieg: będzie to połączenie dwóch metod, podwiązania i podcięcia. Ten sposób wykonania zabiegu jest skuteczny i bezpieczny, a jednocześnie odwracalny. Nasieniowody mogłyby znów działać prawidłowo, jeśli kiedyś zmienię zdanie. Zabieg trwał półtorej godziny, został wykonany w znieczuleniu miejscowym, przy asyście pielęgniarki. Czułem się komfortowo i bezpiecznie, wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Po tygodniu udałem się na zdjęcie szwów pozostałych po małym nacięciu. Zabieg kosztował 2500zł, konsultacja i kontrola były w cenie. Polecam Dr Bełcha, Klinikę Bona Dea i sam zabieg.

Nie będzie to pewnie żadnym zaskoczeniem jak powiem, że do pani doktor trafiłem z polecenia. Wiem że we Wrocławiu ma spore grono zadowolonych pacjentów. I ja się już dziś również do tej grupy zaliczam. Świetny kontakt, bardzo dobra atmosfera i duże zaangażowanie. Człowiek wie że trafia we właściwe ręce. Jestem z zabiegu bardzo zadowolony, choć temat krępujący zabieg wspominam bardzo dobrze. Pozdrawiam Panią doktor i panią pielęgniarkę :)

Zdecydowałem się na obrzezanie i miesiąc po zabiegu jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Sam zabieg przebieg bez żadnych problemów. Dwie pierwsze noce po zabiegu są najtrudniejsze ale później już z górki. Z panią doktor byłem w stałym kontakcie, co mnie szczerze zaskoczyło, bo nie często spotyka się lekarzy z takim podejściem. Całość oceniam bardzo dobrze, a Panią doktor polecam. To pierwszy raz kiedy komentuje jakiegoś lekarza, ale w tym wypadku pani doktor po prostu na to zasługuje.

Zdecydowałem się na zabieg obrzezania u doktor Burkackiej z Ars Estetica dzięki rekomendacji znajomego. Oprócz fachowej porady i opieki wprowadza bardzo naturalną atmosferę, co sprawia że nawet tak intymny zabieg nie stanowi problemu. Polecam zdecydowanie!

"Po zabiegu naprawy męskości jestem w pełni sprawnym mężczyzną. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia pana doktora oraz całej ekipy Kliniki Timeless. Również warunki w klinice są bardzo dobre. Z pełnym przekonaniem mogę rekomendować wykonanie zabiegu wszczepienia protezy prącia przez pana doktora Janusza Jaworowskiego."

Witam. Chciałbym bardzo podziękować Pani Doktor za szybkie oraz fachowe ciachnięcie. Obsługa bardzo miła, zabieg przeprowadzony rzetelnie, w planowanym czasie. Opuchlizna zeszła po niecałym tygodniu i zauważam pierwsze walory estetyczne. Jest to ocena moja, jak i osoby postronnej, która również zachwala profesjonalizm i pozytywny wynik zabiegu. Pozdrawiam Darek

Witam Chciałbym dowiedzieć się czy jest możliwe u Państwa zrobienie trzech zabiegów oraz o koszt takich działań. Zabiegi chciałbym przeprowadzić w jeden dzień ponieważ przyjadę z zagranicy i na okres dwóch tygodni zarezerwuję urlop. Pierwsze chciałbym zrobić korektę stulejki mam spore utrudnienie podczas stosunku bez zabezpieczenia w prezerwatywie całkowicie niemożliwe. Napletek się zsuwa ale podczas stosunku nasuwa się z powrotem i ogranicza odczucia czasem uniemożliwia normalne współżycie. Wygląda to tak jakby było za dużo skóry oraz drobne zwężenie. Powodem może być również krótkie wędzidełko już lata temu podczas stosunku raz się naderwało ale zrosło się i nie byłem z tego powodu u żadnego specjalisty. Drugim problemem jest kształt członka jest mocno podgięty nie tak żeby uniemożliwić stosunek ale spotkałem się już że powoduje dyskomfort u partnerki. Proszę poinformować mnie jakie jest ryzyko poprawienia takiego schorzenia czy też lepiej z tym nic nie robić. Trzecim problemem jest przetoka odbytu miałem już jedną operację przeprowadzoną metodą klasyczną poprzez wycięcie. Niestety w pełni nie znikła, jest dużo lepiej jak wcześniej nic się nie wydziela i jest dużo mniejsza aczkolwiek dalej wyczuwalna i powodująca dyskomfort . Od operacji minęło już dwa lata i chciałbym ponownie spróbować to usunąć ale w jakiś mniej inwazyjny sposób. Chciałbym również zbadać czy jestem płodny. Pozdrawiam Tomasz 

Od kilku miesięcy mój napletek staje się co raz ciasniejszy i w czasie sexu pęka do o koła. Wydaje mi się że również że mam coraz więcej skóry i dlatego napletek nie odsłania żołędzia. Uważam że obrzezanie całkowite będzie jedynym rozwiązaniem, mam nadzieję że ten zabieg pozbawi mnie uczucia dyskomfortu.

Chciałbym mieć grubszy penis.

Jak wygląda zabieg? Czy są jakieś zagrożenia? O ile centrymetrów można powiększyć penisa? Moj penis ma 16 cm długosci a 12 obwodu. Chciałbym miec 25 centrymetrów. Czy aż takie zwiększenie jest możliwe? I czy zabieg takowy jest na stałe?