Jak skutecznie zniwelować cienie pod oczami?

8 cze 2020

Wiele osób skarży się na problem cieni pod oczami, których nie udaje się zniwelować prowadząc higieniczny tryb życia. Jeśli nie towarzyszą temu worki pod oczami, ani nadmiar skóry, operacja korekcyjna powiek wydaje się zbyt radykalnym postępowaniem. Wtedy warto rozważyć przeszczep autologiczny tkanki tłuszczowej w okolicę doliny łez. O korekcji cieni pod oczami metodą lipofilingu opowiada dr n. med. Zofia Bochen z Kliniki dr Szczyta.

dr Zofia Bochen

Kurze łapki i worki pod oczami - zabiegi estetyczne i chirurgiczne powiek dolnych

8 cze 2020

Okolica oka to obszar z cienką, delikatną skórą, która ulega zwiotczeniu znacznie szybciej niż pozostałe obszary twarzy, dlatego też wymaga specjalnej pielęgnacji. Warto o to zadbać jak najwcześniej, ponieważ wygląd okolicy oka ma bardzo duży wpływ na ogólny odbiór twarzy i jak jesteśmy postrzegani w kontekście naszego wieku. Jakie zabiegi medycyny estetycznej poradzą sobie z kurzymi łapkami i wiotką skórą? Czy worki pod oczami są wskazaniem do plastyki powiek dolnych? O metodach korekcji okolicy oka odpowiada dr n. med. Zofia Bochen z Kliniki dr Szczyta.

dr Zofia Bochen

Plastyka powiek - wskazania i efekty zabiegu

19 lip 2018

Korekcja powiek górnych jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym. Bardzo istotna jest prawidłowa kwalifikacja do zabiegu, ponieważ nie zawsze mamy do czynienia z opadaniem powiek - często problemem jest opadanie brwi, w takim przypadku pl

Klinika La Perla