Centrum Medycyny Estetycznej Baczewska

(2) 100% poleca
Sopot
U nas służą poradą i pomocą lekarze specjaliści. Dzięki nam będą się Państwo cieszyć zdrowiem i urodą! Stosujemy nowoczesne metody leczenia bólu i poprawiania niedoskonałości urody. Założycielką naszego gabinetu jest doktor Elżbieta Baczewska-Staszak, specjalistka dermatologii i wenerologii. Mogą nas Państwo odnaleźć w Krzywym Domku Sopocie przy ulicy Haffnera.  Centrum Medycyny Estetycznej Baczewska specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny... (alternatywa dla liposukcji Sopot)

Lek. med. Elżbieta Baczewska-Staszak

(4) 100% poleca
Sopot
Lek. med. Elżbieta Baczeska-Staszak jest dermatologiem specjalizującym się w leczeniu chorób skórnych i wenerycznych, a także w medycynie estetycznej. Lek. med. Elżbieta Baczeska-Staszak ma 20 lat doświadczenia pracy w szpitalu oraz 15 lat praktyki zawodowej zdobywanej w zakresie medycyny estetycznej, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanej przez nią pracy. Jest częścią zespołu ELMED Centrum Medycyny Estetycznej Baczewska funkcjonującego... (liposukcja nieinwazyjna Sopot)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jestem bardzo zadowolony z zabiegu Vanquish. Miałem wykonaną serię 4 zabiegów na ciało gdzie obwód zmiejszył się ok 12 cm. Dodakowo skóra po zabiegu wygląda lepiej jest napięta zliftingowana. Zabieg jest zabiegwem przyjemnym, nieinwazyjnym podczas terapii czuje się cały czas topienie tłuszczu. Czas trwania wynosi 45 min . Urządzenie działa na komórki tłuszczowe na apoptozę niszcząc je. Obecnie jestem w trakcie redukcji pelikanów krównież tym samym urządzeniem i efekty są już zauważalne. Klinika którą polecam to Revival Clinic Warszwa Wilanów /

Problem - Bardzo widoczny cellulit na udach, łydkach, pośladkach Oczekiwania? - chcę aby zniknął