Ośrodek Medycyny Estetycznej Kuzniczki

Brak rekomendacji
Gdańsk
Zapraszamy do Ośrodka Medycyny Estetycznej Kuźniczki wszystkich Państwa, którzy zdają sobie sprawę jak ogromne znaczenie dla naszego komfortu psychicznego ma nasz wygląd. Pomożemy pozbyć się problemów z nadmiarem tkanki tłuszczowej, obrzęków, cellulitu czy wymodelować sylwetkę. Sprawimy, że ciało i twarz nabiorą młodzieńczego wyglądu i blasku. Do Państwa dyspozycji są lekarze oraz fachowy personel.Ośrodek Medycyny Estetycznej Kużniczki oferuje... (liposukcja bez skalpela Gdańsk)

Ryszard Zając Art Vein- Chirurgia Naczyniowa

(10) 100% poleca
Gdańsk
lek. med Ryszard Zając- chirurg naczyniowy, flebolog Gdańszczanin. Urodził się w 1964 roku. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w roku 1990. Drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w roku 1999, w roku 2003 zaś drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii naczyniowej.   Dotychczasowa praca: W latach 1990-1999 pracował na Oddziale Chirurgii Ogólnej Okręgowego Szpitala Kolejowego w Gdańsku.W roku 2000... (odsysanie tłuszczu bez skalpela Gdańsk)

Dermis - Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej

Brak rekomendacji
Gdańsk
Dermis to Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej, który oferuje pacjentom z Gdańska i okolic diagnostykę oraz leczenie chorób skóry. Wśród najczęściej rozwiązywanych przez nich problemów znalazły się między innymi zmiany skórne, które mogą być usuwane różnymi metodami, w tym chirurgicznymi i laserowymi. W Dermis odbywają się także konsultacje dermatologiczne dla dzieci.Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej Dermis... (liposukcja bez skalpela Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam. Przyznam, że jestem bardzo zdesperowana i chcialabym wreszcie skutecznie pozbyc sie cellulitu, jednak zabieg to dla mnie dosc spory wydatek. Czy istnieje jakaś sprawdzona metoda aby zrobic to taniej i na wlasna reke? Jk to wypada na tle zabiegów?