Akademia Zdrowia i Urody Natura Med - dr Mirosław Rodak

(7) 100 % poleca
Nowy Sącz
Cena od 300 zł do 900 zł
Najczęściej wykonywane zabiegi: mezoterapia igłowa pillingi lekarskie laseroterapia terapia injekcyjna  Informacje o lekarzu Specjalista chorób wewnętrznych i rehabilitacji medycznej, Ordynator Oddziału Rehabilitacji Szpitalnej COM Tukan w Nowym Sączu, założyciel i właściciel Akademii Zdrowia i Urody "Natura Med". Specjalista II stopnia z homeopatii klinicznej. Ukończone studia podyplomowe z kosmetologii lekarskiej... (laserowa korekcja blizn Nowy Sącz)

Mariposa Med-Spa

Brak opinii
Nowy Sącz
Cena od 150 zł
Oferta Kliniki Mariposa Med-Spa, znajdującej się w Nowym Sączu, skierowana jest do osób, które cenią ponadprzeciętną jakość zabiegów wykonywanych przez profesjonalistów. Miejsce to oferuje wysokiej jakości usługi kosmetologiczne oraz masaże, będące odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet. Oferta kliniki Mariposa Med-Spa obejmuje szereg zabiegów o zróżnicowanym stopniu zaawansowania w zakresie kosmetologii. Cała paleta zabiegów na twarz... (usuwanie blizn laserem Nowy Sącz)

Artmed

Brak opinii
Nowy Sącz
Przychodnia Artmed zrzesza lekarzy specjalizujących się w dziedzinach takich jak rehabilitacja, neurologia oraz chirurgia. Specjaliści w Artmed zajmują się również medycyną estetyczną i ginekologią. Do dyspozycji pacjentów są także lekarze seksuolodzy. Na miejscu funkcjonuje punkt pobrań. Centrum medyczne Artmed znajduje się w Nowym Sączu i działa jako samodzielna jednostka od ponad 10 lat. Pacjenci mogą liczyć tam na pełen profesjonalizm... (laserowa korekcja blizn Nowy Sącz)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Usunęłam prawie wszystkie blizny jakie miałam na policzku.Zabieg troszkę kosztuje, ale warto.Świetny lekarz. Miła i grzeczna Asystentka. Nowocześnie, spokojnie i przyjemnie.Warto podkreślić wysoką kulturę osobistą Pana Doktora. Aż miło tam wrócić.Zachęcam

kowi

Witam,mam blizny potrądzikowe na policzkach,miałam już 5 zabiegów laserem frakcyjnym mniej więcej rok temu,blizny jak były tak są,zastanawiam się czy zrobić znowu serie,czy to ma jakiś sens ? Czy są jeszcze jakieś szanse żeby spłycić te blizny ?

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (1)