Akademia Zdrowia i Urody Natura Med - dr Mirosław Rodak

(8) 100% poleca
Nowy Sącz
Cena od: 80 zł do 1.500 zł
lek med, kosmetolog lekarski Mirosław Rodak- specjalista rehabilitacji medycznej, specjalista chorób wewnętrznych Najczęściej wykonywane zabiegi: mezoterapia igłowa pillingi lekarskie laseroterapia terapia injekcyjna  Informacje o lekarzu Specjalista chorób wewnętrznych i rehabilitacji medycznej, Ordynator Oddziału Rehabilitacji Szpitalnej COM Tukan w Nowym Sączu, założyciel i właściciel Akademii Zdrowia i Urody "Natura Med"... (terapia trądziku Nowy Sącz)

Mariposa Med-Spa

Brak rekomendacji
Nowy Sącz
Cena od: 200 zł
Oferta Kliniki Mariposa Med-Spa, znajdującej się w Nowym Sączu, skierowana jest do osób, które cenią ponadprzeciętną jakość zabiegów wykonywanych przez profesjonalistów. Miejsce to oferuje wysokiej jakości usługi kosmetologiczne oraz masaże, będące odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet.Oferta kliniki Mariposa Med-Spa obejmuje szereg zabiegów o zróżnicowanym stopniu zaawansowania w zakresie kosmetologii. Cała paleta zabiegów na twarz i... (trądzik Nowy Sącz)

VICI CLINIC

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 249 zł do 999 zł
Vici Clinic to sieć salonów medycyny estetycznej rozwijająca się na terenie południowej Polski. Obecnie składają się na nią trzy gabinety: w Krakowie, Nowym Sączu i Stalowej Woli. W 2015 i 2016 roku sieć Vici Clinic zakwalifikowała się do finału konkursu BEAUTY STARS organizowanego przez magazyn Gala. Klinika oferuje szeroką gamę nieinwazyjnych i mało inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej zarówno na twarz jak i na ciało. To miejsce... (pryszcze Nowy Sącz)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Poszłam do Pani doktor z problemem trądziku. Zaleciła leczenie farmakologiczne a potem zabiegi - peelingi. Jestem bardzo zadowolona z efektu, w trakcie leczenia Pani doktor kontrolowała postępy więc cały czas byłam pod obserwacją. Cieszę się, że do Pani doktor trafiłam.

Bardzo dobry fachowiec, kompetentna i bardzo miła. Pani doktor wyleczyła mnie z trądziku różowatego. (A chcę powiedzieć, że leczenie mojej skóry jest nieproste – miałem kiedyś sporo kłopotów ze zwykłym trądzikiem). Serdecznie dziękuję Pani Doktor i wszystkim gorąco polecam.