Mariposa Med-Spa

Brak rekomendacji
Nowy Sącz
Cena od: 1.600 zł
Oferta Kliniki Mariposa Med-Spa, znajdującej się w Nowym Sączu, skierowana jest do osób, które cenią ponadprzeciętną jakość zabiegów wykonywanych przez profesjonalistów. Miejsce to oferuje wysokiej jakości usługi kosmetologiczne oraz masaże, będące odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet.Oferta kliniki Mariposa Med-Spa obejmuje szereg zabiegów o zróżnicowanym stopniu zaawansowania w zakresie kosmetologii. Cała paleta zabiegów na twarz i... (leczenie hiperhydrozy Nowy Sącz)

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med - dr Mirosław Rodak

(8) 100% poleca
Nowy Sącz
Cena od: 1.530 zł do 1.915 zł
lek med, kosmetolog lekarski Mirosław Rodak- specjalista rehabilitacji medycznej, specjalista chorób wewnętrznych Najczęściej wykonywane zabiegi: mezoterapia igłowa pillingi lekarskie laseroterapia terapia injekcyjna  Informacje o lekarzu Specjalista chorób wewnętrznych i rehabilitacji medycznej, Ordynator Oddziału Rehabilitacji Szpitalnej COM Tukan w Nowym Sączu, założyciel i właściciel Akademii Zdrowia i Urody "Natura Med"... (leczenie hiperhydrozy Nowy Sącz)

Dr Robert Gajewski

Brak rekomendacji
Nowy Sącz
Lek. med. Robert Gajewski to Specjalista Chirurgii Ogólnej z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii ogólnej naczyniowej  i onkologicznej. Pracuje na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii w Nowym Sączu, a także zasila kadrę Gabinetu Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w tej samej miejscowości.Lek. med. Robert Gajewski specjalizuje się w leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego, choroby okolicy rektalnej, a także diagnostyce... (leczenie nadpotliwości Nowy Sącz)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Polecam zabieg wszystkim cierpiącym na nadpotliwość. Jak wszyscy próbowałem kremów ,jonoforezy, moczenie rąk, bez efektu. Dopiero wykonałem zabieg u pani doktor, 30 min i po kłopocie. Na pewno wrócę, pani doktor miła i konkretna.