Klinika La Perla

(33) 100 % poleca
Warszawa
Cena od 300 zł do 2.500 zł
La Perla (Perła) to sieć klinik medycyny estetycznej, jak również ginekologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Posiada aż 10 placówek w Polsce, m.in. pięć siedzib w Warszawie, a do tego w Krakowie, Bolesławcu, Józefowie, Sosnówce i Rzeszowie. Klinika La Perla oferuje zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają one na celu odmłodzenie oraz poprawę ich wyglądu w taki sposób, aby każdy pacjent uzyskał wymarzony cel, jakim... (usuwanie blizn laserem Zakopane)

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Brak opinii
Zakopane
Cena od 300 zł do 2.500 zł
Dr n. med. Elżbieta Radzikowska jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w plastyce piersi, brzucha oraz twarzy. Wykonuje też zabiegi liposukcji. Należy do wielu prestiżowych organizacji: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Anatomicznego oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. Pracuje jako ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w... (laserowa korekcja blizn Zakopane)

dr n. med. Aldona Stachura

(13) 100 % poleca
Kraków
Cena od 300 zł do 2.500 zł
Dr n. med. Aldona Stachura jest chirurgiem plastycznym, estetycznym i rekonstrukcyjnym. Może poszczycić się ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest laureatką nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za cykl prac naukowych. Z Kliniką La Perla jest związana od 2012 roku. Będąc wybitnym specjalistą z dziedziny chirurgii plastycznej, dr n. med. Aldona Stachura stała się współzałożycielem fundacji leczenia... (usuwanie blizn laserem Zakopane)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

anonymous595273

moj problem to tradzik i blizny chcialam spytac o cene zabiegu oraz czy ta sa jakies serie czy placi sie za calosc na poczatku czy za kazdym razem inaczej itd ile moze potrwac takie leczenie

kowi

Witam,mam blizny potrądzikowe na policzkach,miałam już 5 zabiegów laserem frakcyjnym mniej więcej rok temu,blizny jak były tak są,zastanawiam się czy zrobić znowu serie,czy to ma jakiś sens ? Czy są jeszcze jakieś szanse żeby spłycić te blizny ?

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (2)