Centrum Medyczne Plus Med

Brak rekomendacji
Kielce
Cena od: 300 zł
Centrum Medyczne Plus Med to placówka specjalizująca się w chirurgii naczyniowej, plastycznej, ogólnej oraz zabiegach medycyny estetycznej i dermatologii. Placówka, którą tworzy wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, zlokalizowana jest w centrum Kielc.W Centrum Medycznym Plus Med pacjenci mogą skorzystać z szeregu usług i zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. Profesjonalny zespół świadczy usługi z trzech... (usuwanie tatuaży Kielce)

RE-VITAE Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(3) 100% poleca
Kielce
Cena od: 100 zł do 1.000 zł
„RE-VITAE” Medycyna Estetyczna i Chirurgia Plastyczna mieści się w Kielcach i jest jedyną z niewielu tego typu placówek w województwie świętokrzyskim. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług  z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii estetycznej, ginekologii estetycznej, kosmetologii, kosmetyki estetycznej, a nawet masaże w przystępnych cenach. Dokładamy wszelkich starań by pacjenci „RE-VITAE” czuli się wyjątkowo. „RE-VITAE” Centrum... (usuwanie tatuaży Kielce)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (usuwanie tatuaży Kielce)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam dwa dni temu podjęłam decyzje i postanowiłam sobie zafundować tatuaż. Efekt końcowy malunku nie spełnia moich oczekiwań. Pochodzę z Wrocławia. Czytam o wielu metodach osiągnięciach, zadowolonych pacjentach i jest to bezcenne oraz natknęłam się na mniej inwazyjną metodę a mam tu na myśli urządzenie NAJNOWSZEGO LASERA DISCOVERY PICO. Pragnę jak najszybciej pozbyć się tego uroczego cuda. Proszę o informację zwrotną w jakim odstępie czasowym mogę zacząć usuwać laserowo malunek? Czy miejsce w którym się znajduje tatuaż jest ciężkim miejscem usunięcia? Czy czas pozbycia się w tak krótkim czasie od powstania tatuaża jest bezpieczny? Czy muszę odczekać pewien okres zanim zgłoszę się celem pierwszych i kolejnych wizyt jeżeli tak to ile mogą one wynieść? Czy są Państwo udzielić mi informacji ile takich spotkań minimum musiałabym odbyć u Państwa orientacyjnie. Zdaje sobie sprawę, ze jest to bardzo indywidualna sprawa... Nadmienię, że tatuaż nie jest dziełem amatora tylko profesjonalnego studia . Bardzo proszę o informację czy po kilkunastu spotkaniach pozbędę się tatuażu raz na zawsze i nie będzie po nim śladu?