dr Joanna Haratym - NESSAMED

(1) 100% poleca
Kielce
Cena od: 100 zł do 600 zł
Lek. med. Joanna Haratym jest specjalistką z ponad 20-letnim doświadczeniem. Z wykształcenia anestezjolog i lekarz intensywnej terapii, obecnie koncentruje się na praktyce związanej z medycyną estetyczną. Usługi w tym zakresie świadczy w ośrodku Nessa-Med, którego jest właścicielką.Lek. med. Joanna Haratym wykonuje szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Swoim pacjentom oferuje modelowanie i powiększanie ust, transfer tkanki tłuszczowej... (liposukcja nieinwazyjna Kielce)

LA SANTÉ Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Kielce
Cena od: 190 zł do 490 zł
La santé oznacza po francusku „zdrowie”. Gabinet Kosmetologiczny La Santé, mieszczący się w Kielcach, w sposób kompleksowy podnosi poziom zdrowia, a jednocześnie dba o relaks i komfort psychiczny. La Santé to miejsce dla ciała, ducha i zmysłów, które zachwyci każdego mieszkańca Kielc i okolic.Gabinet Kosmetologiczny La Santé oferuje szeroki wachlarz zabiegów, mających na celu poprawę zdrowia i samopoczucia przychodzących do niego osób... (alternatywa dla liposukcji Kielce)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (alternatywy liposukcji Kielce)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Problem - Bardzo widoczny cellulit na udach, łydkach, pośladkach Oczekiwania? - chcę aby zniknął

Od kilku lat miałam problem z redukcją tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha. Jestem po dwóch ciążach i zgubić niechcianą tkankę tłuszczową było na prawdę ciężko. Jednak poddałem się nowoczesnemu urządzeniu Vanquish który poleciły mi koleżanki. Już po dwóch zabiegach w przeciągu 3 tygodni tkanka zaczęła się zmieniać. Łączne miałam wykonane 6 zabiegów i jestem bardzo zadowolona. Klinika w której miałam rozpisany treatment plan połączyła dodatkowe urządzenie tzw. Eat Sinschock młotek do ujędrnienia skóry oraz eliminacji obrzęków tłuszczowych bezpośrednio po termoliftingu Vanquish. Na drugi, trzeci dzień są odczuwane zakwasy ale efekty są super. Kosmetolog prowadzący terapię bardzo profesjonalnie do mnie podeszła. Z całego serca mogę polecić Klinikę Revival Clinic Warszawa