lek.med Zbigniew Gołofit

Brak opinii
Koszalin
Lek. med. Zbigniew Gołofit jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu żylaków oraz małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Należy do czterech prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa... (usuwanie znamion laserem Koszalin)

lek. med. Maria Luśnia – Kondaszewska, Gabinet Dermatologii Ogólnej Laserowej i Estetycznej

(2) 100 % poleca
Koszalin
Lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska jest lekarzem dermatologiem wenerologiem. Od wielu lat zajmuje się dermatologią estetyczną. Jest członkinią kilku towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Jest również członkinią-założycielką Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Na co dzień prowadzi... (laserowe usuwanie znamion Koszalin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam.Interesuje mnie usuniecie myszki plaskiej na nodze.Chciałbym sie umowic na wizyte

Witam, jestem 20 letnią kobietą od lat zmagającą się z problemem skórnym. Znamię tzw. "Myszka" utrudnia mi życie. Jak myślicie, czy uda ją się usunąć laserowo? Czy po takim zabiegu została by jakaś widoczna blizna? Dołączam zdjęcie.