Dr n. med. Ryszard Bratoś

(1) 100% poleca
Łódź
Doktor Ryszard Bratoś jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Obecnie swoich pacjentów konsultuje i operuje w Łodzi.  Doktor Bratoś wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Wśród zabiegów chirurgii estetycznej, którym mogą się poddać pacjenci doktora Bratosia wymienić można między innymi: powiększanie piersi, podniesienie piersi, redukcja piersi, operacja plastyczna nosa, operacja... (modelowanie biustu Łódź)

Szpital Pulsmed Łódź

Brak rekomendacji
Łódź
Szpital Pulsmed powstał w 1994 roku w Łodzi. Posiada wielospecjalistyczną przychodnię lekarską oraz kliniki udzielające pacjentom pomocy w zakresie: leczenia otyłości (bariatrii), chirurgii ogólnej, plastycznej i estetycznej oraz terapie z wykorzystaniem komórek macierzystych w schorzeniach ortopedycznych neurologicznych, okulistycznych, laryngologicznych, onkologicznych, w urologii idiabetologii. Szpital dysponuje trzema w pełni wyposażonymi salami... (modelowanie biustu Łódź)

Dr Romuald Biernat

(2) 100% poleca
Łódź
Doktor Romuald Biernad jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej II stopnia oraz specjalistą chirurgii ogólnej I stopnia.  W gabinecie doktora Romualda Biernata wykonywane są zabiegi z całego zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Osobom przyjeżdżającym na operację oferowana jest możliwość skorzystania z zakwaterowania i pełnej opieki medycznej podczas całego procesu rekonwalescencji i gojenia. Wszyscy pacjenci... (modelowanie biustu Łódź)

Klinika Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UM w Łodzi

Brak rekomendacji
Łódź
Klinika Chirurgii Plastycznej istnieje od 1972 roku. Wchodzi w skład Katedry Chirurgii Wydziału Lekarskiego UM. Siedzibą Kliniki jest Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22. Klinika posiada oddział szpitalny (20 łóżek dla osób dorosłych i 9 dla dzieci), własny blok operacyjny, pracownię fotograficzną, salę dydaktyczną i poradnię. Zespół lekarski składa się z 6 pracowników naukowo-dydaktycznych i jednego... (lifting piersi Łódź)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Dwa lata temu dr Ciesiński wykonał zabieg podwieszenia piersi. Efekt zabiegu przerósł moje oczekiwania. Jestem super zadowolona. Zarówno dr Ciesiński okazał się świetnym specjalista,jak i jego zespół to prawdziwi profesjonaliści. Polecam z czystym sumieniem. Zuzka.

Operacje mialam 7.06.2019 u mudr. Lukas Frajer. Kliniki nie musze zachwalać poniewaz zdjecia sa ogolno dostępne i widac ze wszystko jest na wysokim poziome. Pielęgniarki, lekarze uśmiechnięci i pomocni. Od pierwszych chwil nie stresowałam sie i miałam poczucie ze jestem w dobrych rękach choc decyzje o zabiegu podjęłam 1.5 miesiaca wczesniej. Pani Monika która pracuje na recepcji i świetnie mówi po polsku jest niezwykle pomocna i widac ze ta praca sprawia jej przyjemność. Wszystko mi tłumaczyła, odpisywała konkretnie na maile, a nawet rozmawiała ze mna poza godzinami pracy. Gdy przyjechalam na miejsce nie odstepowala mnie na krok. Jezeli chodzi o dr Frajera jest bardzo otwartym człowiekiem budzącym zaufanie. Przygotowalam sobie listę pytan na ktore w prosty sposob odpowiadal. Pokazalam mu jakie piersi mi sie podobaja i czego oczekuje. Pan doktor sam zaproponował wielkosci implantów ktore mi pasuja ale ostateczna wielkosc mial dobrac podczas operacji. Po operacji szybko doszlam do siebie a na drugi dzień w drodze powrotnej chcialam isc na zakupy;) Wszystko niesamowicie sie goi i wyglada juz teraz calkiem nieźle. Z calego serca polecam!!!!