Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska

(23) 100% poleca
Łódź
Cena od: 9.000 zł do 11.000 zł
Dr Marzena Majcherczyk - Skulimowska jest specjalistą chirurgii ogólnej, w Łodzi prowadzi własny gabinet Dream-med, gdzie wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.W zakresie medycyny estetycznej wykonujemy bezoperacyjne zabiegi usuwania i wypełniania zmarszczek, przywracania objętości twarzy i korygowania zapadniętych policzków z wykorzystaniem wypełniaczy lub własnej tkanki tłuszczowej, wypełniania doliny... (wypełnianie biustu tłuszczem Łódź)

dr Joanna Wiśniewska - Goryń

(2) 100% poleca
4 ośrodków w Warszawa, Podkowa Leśna
Lek. med. Joanna Wiśniewska-Goryń jest chirurgiem plastycznym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplatyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Wykonuje też małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Pracuje na Oddziale Chirurgii Plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji... (powiększenie piersi własnym tłuszczem Łódź)

Dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer

(4) 100% poleca
Łódź
Cena od: 10.000 zł do 20.000 zł
 Lek. med. Elżbieta Wiszniewska-Gauer jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, transfuzjologiem klinicznym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających z wykorzystaniem materiału pobranego od pacjenta. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pracuje we własnym Gabinecie Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Akademia Opieki w Łodzi.Jedna z nielicznych ekspertek w... (przeszczep tłuszczu piersi Łódź)

Szpital Pulsmed Łódź

Brak rekomendacji
Łódź
Szpital Pulsmed powstał w 1994 roku w Łodzi. Posiada wielospecjalistyczną przychodnię lekarską oraz kliniki udzielające pacjentom pomocy w zakresie: leczenia otyłości (bariatrii), chirurgii ogólnej, plastycznej i estetycznej oraz terapie z wykorzystaniem komórek macierzystych w schorzeniach ortopedycznych neurologicznych, okulistycznych, laryngologicznych, onkologicznych, w urologii idiabetologii. Szpital dysponuje trzema w pełni wyposażonymi salami... (wypełnianie biustu tłuszczem Łódź)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Czy efekty zabiegu pozostają na zawsze? Jak dużo tkanki tłuszczowej brzucha można przeszczepic? O ile można powiększyc piersi? Mam 172cm wzrostu, ważę 70kg, mam miseczkę C, w niektórych biustonoszach nawet D. Czy po takim zabiegu brzuch jest widocznie mniejszy? Od czego zależy cena zabiegu - na stronie jest 4600-7200zł?

chciała bym wypelnic biust jestem po dwojce dzieci które karmiłam piersią teraz mam rozmiar piersi 1,5 a chciała bym rozm 3 zastanawiam się ile czasu taki efekt się utrzyma i jakie jest ryzyko na zdrowiu i czy w ogole jest ??