ALFA Centrum Ginekologii Estetycznej

(2) 100% poleca
Skoczów
Cena od: 2.000 zł do 3.000 zł
Centrum Ginekologii Estetycznej ALFA to nowoczesne centrum medyczne, będące częścią Centrum Lekarskiego ALFA. Zostało stworzone z myślą o kobietach, które pragną poprawić swój stan zdrowia intymnego oraz życie seksualne. Oferuje także liczne zabiegi, poprawiające wygląd okolic intymnych, między innymi korekcję defektów poporodowych.Centrum Ginekologii Estetycznej ALFA skupia w swoich szeregach specjalistów z różnorodnych dziedzin - ginekologii... (plastyka warg sromowych Skoczów)

Specjaliści w pobliżu Skoczów

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

My operation took place on 14.07.2017. I was satisfied with my new looks even on the day of the operation. My doctor Mr. Skorczewski impressed me with his knowledge, professionalism and the ability to listen to the patient. I didn't want a complete makeover, only subtle refining, and the doctor followed my wishes. Rehabilitation took a week and went smooth. The operation didn't have any implications on the functionality of my body or sexual life. Everything works like before :) I am grateful to my Doctor and other personnel of the clinic! You do wonders to make a patient happy!

Dziś odbyła się moja ostatnia wizyta kontrolna po zabiegu labioplastyki. Jestem ogromnie zadowolona. Czuję się zupełnie inaczej. Naprawdę dziewczyny nie bójcie się poddać zabiegowi labioplastyki! Dr Serafin to specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo dba o pacjentów. Sam zabieg nie jest bolesny, poza momentem znieczulenia ale jak najbardziej da się przeżyć. Po zabiegu można odczuwać ból, jednak z każdym dniem jest on coraz słabszy i również jest czymś do zniesienia. Pielęgniarka po zabiegu pokazała mi w lusterku jak 'tam' wyglądam, już wtedy byłam zachwycona, bo różnica jest ogromna. W końcu odczuwam w pełni komfort psychiczny i fizyczny. Z całego serca polecam zabieg. Nie ma co się zastanawiać. Należy tylko z rozsądkiem podejść do wyboru specjalisty. Dr Serafin zdecydowanie jest w tym mistrzem i lepiej zapłacić więcej i mieć świadomość, że nie zostaniemy oszpecone. Mój zabieg był bardzo rozległy więc cena też była wysoka. Polecam wybrać się na konsultacje. Nie ma się czego wstydzić. Dr Serafin poważnie podchodzi do problemu. Dobrze jest się przełamać i zapewnić sobie długotrwały komfort w wielu aspektach życia :) Bardzo dziękuję za wykonany zabieg oraz za szalenie miłą opiekę po zabiegu przez pielęgniarke - Pani Sandra znakomicie się naprawdę spisała i bardzo często sprawdzała jak się czuję czy też czegoś mi nie potrzeba :) Jeśli jakaś dziewczyna ma wątpliwości bądź chciałaby się czegoś więcej dowiedzieć, można napisać do mnie, a ja się postaram odpowiedzieć na wszystkie pytania :)