dr Magdalena Łuczak

(2) 100 % poleca
Toruń
Cena od 900 zł
Lek. med. Magdalena Łuczak jest specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. Jest ekspertką medycyny estetycznej i profesjonalnym trychologiem. Pacjentów zaprasza na konsultacje do Elite Derm w Toruniu. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venerology (EADV, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), European Hair Research Society (EHRS, Europejskiego Towarzystwa Badań nad... (Saypha Toruń)

dr Agnieszka Keller

Brak opinii
Toruń
Lek. dent. Agnieszka Keller to lekarz stomatolog, specjalistka periodontologii oraz implantologii, a także lekarz medycyny estetycznej. Zawodowo związana z Toruniem. Ukończyła stomatologię na Akademii Medycznej w Łodzi. Tytuł uzyskała w 2001 roku. Kształciła się w dziedzinie implantologii we Frankfurcie nad Menem, gdzie w 2013 roku uzyskała tytuł implantologa. Zakres jej działalności to leczenie chorób przyzębia, protetyka, zabiegi chirurgiczne... (Juvederm Toruń)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

ksiegowa670483

Witam! Korzystam z usług u Pana Doktora od kilku lat-miałam usuwane pieprzyki, redukowane zmarszczki botoxem oraz ostatnio wypełniane bruzdy nosowe. Bardzo polecam- Pan Doktor jest bardzo miły, profesjonalny, uprzejmy, jestem bardzo zadowolona z efektów i ceny nie są wygórowane, na pewno jeszcze zawitam do gabinetu w Jaworznie

Znam dr Krzysztofa bardzo długo, byłam 3 razy na zabiegach w jego gabinecie i nie oddam swojej twarzy w żadne inne ręce jak temu lekarzowi.Miałam fałdy nosowo-wargowe które ostrzykiwał mi kwasem hialuronowym, mocno marszczę czoło więc dodatkowo dziś też miałam botoks-jestem bardzo zadowolona:-).Polecam tego miłego fajnego człowieka pełnego humoru i profesjonalizmu, i co najważniejsze nie naciągacza!!! jego praca jest po prostu pasją,zawsze doradzi,pomoże w podjęciu decyzji,wrócę tam znów za jakiś czas bo wiem że wyjde na pewno ZADOWOLONA. POLECAM!!!

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (1)