dr Magdalena Łuczak

(2) 100 % poleca
Toruń
Cena od 900 zł
Lek. med. Magdalena Łuczak jest specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. Jest ekspertką medycyny estetycznej i profesjonalnym trychologiem. Pacjentów zaprasza na konsultacje do Elite Derm w Toruniu. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venerology (EADV, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), European Hair Research Society (EHRS, Europejskiego Towarzystwa Badań nad... (usuwanie zmarszczek Toruń)

dr Agnieszka Keller

Brak opinii
Toruń
Lek. dent. Agnieszka Keller to lekarz stomatolog, specjalistka periodontologii oraz implantologii, a także lekarz medycyny estetycznej. Zawodowo związana z Toruniem. Ukończyła stomatologię na Akademii Medycznej w Łodzi. Tytuł uzyskała w 2001 roku. Kształciła się w dziedzinie implantologii we Frankfurcie nad Menem, gdzie w 2013 roku uzyskała tytuł implantologa. Zakres jej działalności to leczenie chorób przyzębia, protetyka, zabiegi chirurgiczne... (wypełniacze do twarzy Toruń)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

justyna733956

Nie warto . Cena nie warta zdrowia.  Po aquafillingu wystepuja komplikacje powiklania. I ciezko jest go usunac Podczas zabiegu doszlo do zakazenia na co posiadam oswiadczenie Pani M.. Preparat wedlug Polskiego Towarzystwa Chirurgow Plastykow w Polsce jak mozna wyczytac na ich stronie , od marca 2016 roku nie powinien byc w obiegu. Kolejnym powiklaniem po zabiegu Aquafilling jest jego migracja poza struktury piersi . Nadmienie że nie jestem jedyna pacjentka z powiklaniami  Tak wyglada migracja preparatu , powiklania po aquafilling . Pani M. uwaza ze zabieg wykonala nalezycie i starannie.

Polecam lekarza dr Aleksandrę Wolnicką z kliniki Derma VIP. Jest osobą profesjonalnie podchodzącą do pacjentów z dużym doświadczeniem, potrafiącą dobrać odpowiednie zabiegi do stanu faktycznego. Wyjaśnia dokładnie na czym polega zabieg, jakie są koncekwencje czyli ewentualne skutki uboczne. Ja miałam zastosowany wypelniacz Radiesse - gorąco polecam, ale trzeba liczyć się z siniakami i opuchnięciami przez kilka dni - ale naprawdę warto.

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (1)