lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

(49) 100% poleca
Tarnów
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 1.000 zł
Jestem lekarzem, kosmetologiem zajmującym się zawodowo od 13 lat medycyną estetyczną w swoim własnym Gabinecie Medivita.Moim głównym zainteresowaniem i ukierunkowaniem zawodowym jest laseroterapia. W zespole  gabinetów  posiadam ponad 12 urządzeń laserowych, a każdy laser jaki wybieram jest najnowocześniejszym w swojej klasie.   W gabinecie Medi-Vita oferujemy również: Porady internistyczneOrzeczenia lekarskie do prawa jazdyEKGMoim podstawowym... (cellulitis Tarnów)

Dermestetica - lek. med. Anna Bułat

(1) 100% poleca
Tarnów
Cena od: 70 zł do 85 zł
lek. med. Anna Bułat, spec. dermatolog-wenerolog, kosmetolog swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie Dermestetica w Tarnowie.W gabinecie możecie Państwo uzyskać  poradę lekarską dotyczącą schorzeń skóry, skorygować jej niedoskonałosci, a także  powstrzymać oznaki starzenia.Przy pomocy  nowoczesnego sprzętu, doborze najnowszych technik i metod leczenia oraz dzięki odpowiednio dobranym  zabiegom, możecie Państwo liczyć na uzyskanie maksymalych... (celulit Tarnów)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

ja także skorzystałam z pomocy pani dr trafiłam do face body z problemem cellulitu, którego starałam się pozbyć ponad 10 lat. zalecenia pani dr były skomplikowane, mezoterapia którą mi robiła była bolesna ale efekt super. po mezoterapii zaciskając zęby chodziłam na masaż bańką chińską, który jest hardcorem :) ale to chyba dzięki niemu efekty są tak dobre. pozdrawiam panią Asię! :)

Moim problemem był cellulit mimo że nie mam nadwagi. Sam sport i zdrowa dieta nie wystarczyły więc zdecydowałam się na zabieg VelaShape III dzięki któremu pozbyłam się pomarańczowej skórki a moja skóra jest teraz gładka i jędrna.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje