lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

(49) 100% poleca
Tarnów
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 150 zł
Jestem lekarzem, kosmetologiem zajmującym się zawodowo od 13 lat medycyną estetyczną w swoim własnym Gabinecie Medivita.Moim głównym zainteresowaniem i ukierunkowaniem zawodowym jest laseroterapia. W zespole  gabinetów  posiadam ponad 12 urządzeń laserowych, a każdy laser jaki wybieram jest najnowocześniejszym w swojej klasie.   W gabinecie Medi-Vita oferujemy również: Porady internistyczneOrzeczenia lekarskie do prawa jazdyEKGMoim podstawowym... (depilacja laserem Tarnów)

Dermestetica - lek. med. Anna Bułat

(1) 100% poleca
Tarnów
Cena od: 100 zł do 300 zł
lek. med. Anna Bułat, spec. dermatolog-wenerolog, kosmetolog swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie Dermestetica w Tarnowie.W gabinecie możecie Państwo uzyskać  poradę lekarską dotyczącą schorzeń skóry, skorygować jej niedoskonałosci, a także  powstrzymać oznaki starzenia.Przy pomocy  nowoczesnego sprzętu, doborze najnowszych technik i metod leczenia oraz dzięki odpowiednio dobranym  zabiegom, możecie Państwo liczyć na uzyskanie maksymalych... (depilacja laserem Tarnów)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Moja mama jest stałą klientką kliniki i to ona poleciła mi to miejsce. Ja też stałam się jego fanką. Oczarowała mnie panująca tam atmosfera i podejście do pacjenta. Czułam się komfortowo jak u siebie w domu. Może to dlatego, że już po przekroczeniu progu widać, że w Dr Legrand pracują ludzie z pasją. Jestem na TAK :)))

Od zawsze usuwałam zbędne owłosienie jednorazową golarką. Było to dość problematyczne, bo nie dość, że żmudne, to jeszcze odrastające na udach włoski wrastały w skórę, tworząc przy tym małe krostki. Przeszkadzało mi to zwłaszcza latem, kiedy temperatura zmuszała do ubierania krótkich spodenek, czy spódniczek. Zdecydowałam się na depilację laserową łydek i ud w klinice Dr Legrand. Każdy zabieg był szybki i bezbolesny. Teraz moje nogi są piękne i gładkie jak nigdy, a ja pokazuję je z dumą! :) Polecam!

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje