dr Małgorzata Kossut

(22) 100 % poleca
Błonie
Cena od 1.200 zł
Lek. med. Małgorzata Kossut jest internistą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnych gabinetach medycyny estetycznej w Błoniu oraz w Warszawie, które sygnuje swoim nazwiskiem i prowadzi wspólnie z lek. Adamem Kossutem, również członkiem PTMEiAA. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych... (modelowanie owalu twarzy Błonie)

Specjaliści w pobliżu Błonie

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

millka12

Od kilku lat jestem pacjentką pani doktor, tym razem na zabieg wypełniania policzków zapisałam się do doktora Adama. Pan doktor dokładnie wyjaśnił jak będzie przebiegać zabieg i jakich efektów mogę się spodziewać. Sam zabieg praktycznie bezbolesny, z lewej strony było tylko nieprzyjemne uczucie. Nawet trudno to nazwać bólem - bardziej irytujące uczucie przepychania przy wkładaniu kaniuli. Efekt zabiegu super - twarz młodsza i bardziej pogodna. Na pewno jeszcze skorzystam.

agnieszkaw

Witam. Mam 40 lat i mam problem z twarza a mianowicie z owalem. Robiłam juz nici te z haczykami na policzki ale jak schylę głowę do przodu, widzę brzydkie marszczenia po bokach, tzw. chomiki i zaglebienia przy brodzie.