dr Małgorzata Kossut

(22) 100 % poleca
Błonie
Cena od 2.200 zł do 4.400 zł
Lek. med. Małgorzata Kossut jest internistą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnych gabinetach medycyny estetycznej w Błoniu oraz w Warszawie, które sygnuje swoim nazwiskiem i prowadzi wspólnie z lek. Adamem Kossutem, również członkiem PTMEiAA. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych... (nici aptos Błonie)

Specjaliści w pobliżu Błonie

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

mmgalecka460658

Przygoda z Pania Doktor rozpoczela sie kilka lat temu i od tego czasu wiernie wracam. Korzystam ze starych jak i nowych zabiegów i nigdy sie nie zawiodłam. Ostatnie nici to błogosławieństwo i radykalna zmiana :) Polecam szczególnie osobom rozpoczynajacym przygode z medycyną estetyczną, Pani Doktor jest delikatna i doskonale doradza zabiegi.

konwalia

Po wielu nieudanych probach i niekoniecznie dobrych doswiadczeniach, z poprzednimi lekarzami,ktorzy swoja niewiedza ,,próbowali,, mi pomoc,majac na celu jedynie zyski materialne ,poprzedzone obietnicami,ktore nigdy sie nie sprawdzily -nareszcie trafilam na lekarza specjaliste.Jest to czlowiek bardzo konkretny,posiadajacy ogromna wiedze z zakresu medycyny estetycznej ,nareszcie mam to,za czego 2 lata niefortunnie szukalam-Lekarza z wiedzą! Po zabiegu nicmi 4D dolnej czesci twarzy jestem nareszcie zadowolona,moja buzia wyglada o 10 lat mlodziej,naturalnie:) Poszukujac kolejnego lekarza,mialam oczywiscie watpliwosci(tzw.gwozdziem do trumny byla wizyta u pewnej pani doktor z Anglii,ktora rowniez miala sie znac na zabiegach z nicmi pdo...)Lecz tym razem trafilam na wyuczonego specjaliste! Uprzejmy.z poczuciem humoru:) Znalazlam-i wiecej nie szukam:) Polecam polecam i jeszcze raz polecam! Pozdrawiam serdecznie:)