dr Małgorzata Kossut

(22) 100 % poleca
Błonie
Cena od 150 zł do 500 zł
Lek. med. Małgorzata Kossut jest internistą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnych gabinetach medycyny estetycznej w Błoniu oraz w Warszawie, które sygnuje swoim nazwiskiem i prowadzi wspólnie z lek. Adamem Kossutem, również członkiem PTMEiAA. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych... (zamykanie naczynek na twarzy Błonie)

Specjaliści w pobliżu Błonie

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

ewjakow

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych zabiegów tym bardziej że zaliczam się do tych trudniejszych przypadków Na początku tej drogi zmierzyłam się z zabiegiem usunięcia żylaka na nodze i dopiero po rekonwalescencji mogłam przystąpić do usuwania pajączków na nogach Do tej pory przeszłam sześc zabiegów do których mobilizowała mnie Pani doktor Jestem wdzięczna za zrozumienie i wsparcie A dla kobiet które borykają się z podobnym problemem mam radę nie czekajcie tak długo jak ja małe pajączki to mały problem a profesjonalne podejście Pani doktor gwarantuje sukces Pozdrawiam serdecznie Ewa

martazbieg

Klinika świetna. Doktor Rybak extra. Efekty bardzo dobre. Robiłam zabiegi zamykania naczynek u doktora Wojciecha a u Pani doktor Diany usta. Konkretni i zdecydowani co zdecydowanie wpływa na poczucie bezpieczeństwa. Plus też za super wystrój. Pewnie jeszcze wrócę :)

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (1)