dr Małgorzata Kossut

(22) 100 % poleca
Błonie
Cena od 450 zł do 1.800 zł
Lek. med. Małgorzata Kossut jest internistą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnych gabinetach medycyny estetycznej w Błoniu oraz w Warszawie, które sygnuje swoim nazwiskiem i prowadzi wspólnie z lek. Adamem Kossutem, również członkiem PTMEiAA. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych... (redukcja tkanki tłuszczowej Błonie)

Specjaliści w pobliżu Błonie

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

volez

Witam! Byłam u Pani Doktor Kossut już 3 raz na zabiegu lipolizy iniekcyjnej preparatem Aqualyx Po 3 miesiącach mogę powiedzieć, że wreszcie czuję się atrakcyjnie. Brzuszek o 15(!)cm mniejszy, czekam mnie jeszcze jeden zabieg. Wszystko bezboleśnie i pewnie. Na drugi dzień po zabiegu trochę napuchnięty brzuszek miałam, ale po kilku dniach to przechodzi i siniaki też znikają. Dostałam od Pani Kossut bardzo dużo cennych porad. Naprawdę cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego lekarza. Pani Doktor i personel to przemiłe osoby. Nie raz tam jeszcze wrócę! Polecam! Marta z Warszawy, lat 35

Polecam zabiegi w klinice Dr Radziejewskiej. Jest lekarzem ogromnej wiedzy i doświadczenia. Doskonałym fachowcem w dziedzinie medycyny estetycznej. Potrafi wczuć się w potrzeby pacjenta, profesjonalnie doradzić. Zabiegi są skuteczne. Korzystam z wielu metod z doskonałym skutkiem. Wyglądam przynajmniej dziesięć lat młodziej. Cały zespół świetnie wyszkolony, uprzejmy. Każdy w klinice poczuje się jak w domu. Polecam wszystkim. Ja na pewno tam wrócę.

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (1)