dr Małgorzata Kossut

(22) 100 % poleca
Błonie
Cena od 900 zł
Lek. med. Małgorzata Kossut jest internistą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnych gabinetach medycyny estetycznej w Błoniu oraz w Warszawie, które sygnuje swoim nazwiskiem i prowadzi wspólnie z lek. Adamem Kossutem, również członkiem PTMEiAA. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych... (wypełniacze do twarzy Błonie)

Specjaliści w pobliżu Błonie

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

farka

Zauważyłam u siebie na twarzy pewne zmiany związane z wiekiem - zmarszczki przy ustach i przy policzkach. Pani doktor zaproponowała wypełniacz, trochę się bałam ale panią doktor poleciła mi znajoma więc zaufałam :) jestem bardzo zadowolona bo zmiana jest minimalna ale wyglądam tak jak parę lat temu. Nikt nie zauważył co się zmieniło, ale wszyscy mi ostatnio prawią komplementy :D zabieg u doktor Mudel to był dla mnie strzał w dziesiątkę!!!

NIe bylam zadowolona z uslug doktora. Oczywiscie, jest przemily i odpowiada na pytania, ma cierpliwosc-za to plus. Natomiast sam zabieg nie spelnil moich oczekiwan, wrocilam wiec ponownie. Pan doktor uwzlegnil moje obiekcje, za dodatkowa oplata spelnil moja posbe o dostrzykniecie kwasu. Zmarszczka zniknela, jednakze na twarzy miesiacami mialam wyczuwalne zgrubienie, plus widac bylo zmiane. Stad tez, mimo ze sympatyczny czlowiek, nie wroce juz do niego. Inny lekarz potrafil tak dobrac kwas, ze zmarszczki, zgrubien ani zmian na twarzy nie ma.

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (1)