Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

4 lip 2017

Do tej pory żaden krem nie przyniósł takiego efektu, co 20 minut spędzone w gabinecie dr Małgorzaty Kossut!

Warto
Średnia cena: 500 zł

O lekarzu

dr Małgorzata Kossut
2 ośrodki w Mazowieckie
Ocena:
Do tej pory żaden krem nie przyniósł takiego efektu, co 20 minut spędzone w gabinecie dr Małgorzaty Kossut!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam. Jeszcze dwa lata temu byłam pewna, że mojej wiecznie zaróżowionej cerze nic nie pomoże. Żadne drogie i reklamowane specyfiki, kremy czy zabiegi nie były skuteczne, a moja twarz coraz bardziej czerwona. Zupełnie przypadkiem trafiłam na stronę internetową dr Małgorzaty Kossut. Pełna obaw zadzwoniłam. To była jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam.Zabieg okazał się mało bolesny, a niezwykle efektowny. Do tej pory żaden krem, choćby najlepszy nie przyniósł takiego efektu, co 20 minut spędzone w gabinecie dr Małgorzaty Kossut. Od tamtej pory regularnie korzystam z jej usług . Przystępne ceny, miła i profesjonalna obsługa, empatia, a przede wszystkim jakość zabiegu sprawiły, że wciąż jestem jej stałą pacjentką. Mimo że jestem mieszkanką Warszawy, gdzie z każdego rogu wyłania się nowo powstały gabinet medycyny estetycznej, a na mój ulubiony zabieg u pani doktor muszę dojechać, pozostałam jej wierna. W końcu nie liczy się gdzie, tylko jak! Serdecznie polecam, Honorata

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.