Mam blizny w ustach po iniekcji kwasu hialuronowego, najwiecej w dolnej wardze, na szczęście rozłożone w miarę symetrycznie. Są twardawe i utrudniają mi mimikę twarzy. Czy coś się da z tym zrobić?
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Od kiedy ma Pani te zmiany w ustach?
Ile razy była wypełniana czerwień wargowa i jakim preparatem/ preparatami? Jest duże prawdopodobieństwo, że to nie są blizny tylko złogi kwasu haluronowego. Najlepiej wykonać badanie usg tej okolicy. Proszę zgłosić się do dr Mlozka w Grodzisku Mazowieckim
Katarzyna Mudel
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Korekta nosa
Blefaroplastyka
Osocze bogatopłytkowe
Lifting twarzy
Zapytaj specjalisty
Pytania dotyczące zabiegu Korekta nosa
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie ust
Pytania dotyczące zabiegu Labioplastyka
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie biustu
Pytania dotyczące zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa