
Wrażliwe treści
Dołącz, aby zobaczyć tę treść
Dotknij obrazu, aby zobaczyć go w całości
Ostatnio byłam u kosmetologa na zabiegu mezoterapia mikroiglowa + estGen. Po zabiegu na całej twarzy pojawiły mi się wypryski. Kosmetolog twierdzi, że czasem się tak dzieje, jeśli podaje się silny preparat i to reakcja organizmu, zaleciła mi Octenisept do przemywania. Niestety ja mam obawy, czy to tak powinno wyglądać? Cała twarz jest zaczerwieniona i w takich wypryskach (2 dzień po zabiegu).
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Dzień dobry.
Zdecydowanie polecam pozostawać w kontakcie z Kosmetologiem, który wykonywał ten zabieg.
Pozdrawiam serdecznie.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Korekta nosa
Blefaroplastyka
Osocze bogatopłytkowe
Lifting twarzy
Zapytaj specjalisty
Pytania dotyczące zabiegu Korekta nosa
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie ust
Pytania dotyczące zabiegu Labioplastyka
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie biustu
Pytania dotyczące zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa