W październiku poddałam się pierwszemu zabiegowi usuwania rozstępów z nóg laserem frakcyjnym. Z tego co wiem, zaczerwienienie utrzymuje się około tygodnia, skórka się łuszczy i po kolejnym tygodniu nie ma śladu po zabieg. Ja jestem 4 miesiące po zabiegu i mam całe przebarwienie nadal w miejscach zabiegu… Smaruję Cicalfate Avene dwa razy dziennie i nic, ślady nie znikają. Boję się, że się już nie zagoją.
Dodam, że po zabiegu Dermapena, po 7 miesiącach od zabiegu również na nogach też nadal mam widoczne ślady na skórze… Co robić?
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Dzień dobry
Najpewniej wystąpiły u Pani przebarwienia( szkoda ze nie ma tutaj zdjęcia) PIH które z reguły ustępują samoistnie
Jesli nie - to można je usunąc laserem Q switch Nd Yag lub picosekundowym
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Korekta nosa
Blefaroplastyka
Osocze bogatopłytkowe
Lifting twarzy
Zapytaj specjalisty
Pytania dotyczące zabiegu Korekta nosa
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie ust
Pytania dotyczące zabiegu Labioplastyka
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie biustu
Pytania dotyczące zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa