Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

Nie rzuca się w oczy i pasuje do kształtu twarzy

Pacjent: kkwintamarta

Kraków

Leczenie warto

Zgłoszone przez kkwintamarta. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

23 mar 2015 · Zaktualizowano: 22 sie 2023

Zabieg miałam robiony w styczniu 2015 roku. I mogę powiedzieć że w końcu mój nos wygląda dobrze, nie rzuca się w oczy i pasuje do kształtu twarzy. Gorąco polecam Pana Doktora. I jeszcze raz dziękuję za tak "fachowo" wykonaną prace na moim nosie.

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Żylaki EVLT

Serdecznie polecam dr Kłosa i dr Batijewskiego za perfekcyjnie przeprowadzony zabieg laserowego usuwania żylaków. Żylaków nie ma a efekt kosmetyczny, na ktorym mi najbardziej zależało jest super. W lato bedę mogła wrócić do krótkich spodenek...

Czytaj więcej
Usuwanie worków pod oczami Wrocław

Odkąd pamiętam zmagałam sie z workami/cieniami pod oczami. Żadne drogie kremy nie pomagały, kilka odwiedzonych salonow kosmetycznych po serii zabiegów bez widocznego efektu rozłożyło ręce. Zasugerowano mi, że powinnam sie poprostu przyzwyczaić...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej