Klinika Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UM w Łodzi

Brak opinii
Łódź
Klinika Chirurgii Plastycznej istnieje od 1972 roku. Wchodzi w skład Katedry Chirurgii Wydziału Lekarskiego UM. Siedzibą Kliniki jest Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22. Klinika posiada oddział szpitalny (20 łóżek dla osób dorosłych i 9 dla dzieci), własny blok operacyjny, pracownię fotograficzną, salę dydaktyczną i poradnię. Zespół lekarski składa się z 6 pracowników naukowo-dydaktycznych i jednego... (operacja zmiany płci Łódź)

Wyróżnione historie

martyna71

W kwietniu 2017 roku przeszłam u dr. Jaworowskiego operację zmiany płci (m/k). Z efektów jestem bardzo zadowolona Wytworzona pochwa jest w pełni funkcjonalna, a krocze wygląda bardzo dobrze i naturalnie. Pan doktor jest przemiłym człowiekiem i świetnym fachowcem, podobnie jak cały personel kliniki, gdzie miałam zapewnioną bardzo dobrą, profesjonalną opiekę, zarówno tuż po operacji jak i podczas późniejszych wizyt kontrolnych. Polecam pana doktora jak i klinikę.

Dopiero Pan dr Kruk zrozumiał mój problem i przez cały okres leczenia był dla mnie kimś naprawdę bardzo pomocny, cierpliwy i wyrozumiały. Delikatnie zmieniał opatrunki,Początkowo nie wiedziałem, dokąd mam się udać. Błądziłem.W Łodzi operacji zmiany płci już się nie wykonuje. Chciałem zaznaczyć, że ja jestem transeksualistą K/M, czyli zmieniam się na mężczyznę. W Łodzi dowiedziałam się, że takie operacje wykonuje dr Bielecki w Klinice Solumed w Poznaniu. . Pan doktor był akurat na urlopie i w ten sposób trafiłam na Pana Doktora Kruka. Już do tej pory odczuwałem drobne uśmieszki i kpiny ze strony pielęgniarek, a paru lekarzy mi odmówiło wykonania zabiegu. Pan Doktor to jak prawdziwy przyjaciel,ujął mnie w ramiona i powiedział, że wszystto będzie dobrze i mogę na niego liczyć o każdej porzI,,,111111111111e dnia i nocy