dr n. med. Marcin Sierociński

(15) 100 % poleca
Katowice
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (operacja zmiany płci Katowice)

Wyróżnione historie

Dopiero Pan dr Kruk zrozumiał mój problem i przez cały okres leczenia był dla mnie kimś naprawdę bardzo pomocny, cierpliwy i wyrozumiały. Delikatnie zmieniał opatrunki,Początkowo nie wiedziałem, dokąd mam się udać. Błądziłem.W Łodzi operacji zmiany płci już się nie wykonuje. Chciałem zaznaczyć, że ja jestem transeksualistą K/M, czyli zmieniam się na mężczyznę. W Łodzi dowiedziałam się, że takie operacje wykonuje dr Bielecki w Klinice Solumed w Poznaniu. . Pan doktor był akurat na urlopie i w ten sposób trafiłam na Pana Doktora Kruka. Już do tej pory odczuwałem drobne uśmieszki i kpiny ze strony pielęgniarek, a paru lekarzy mi odmówiło wykonania zabiegu. Pan Doktor to jak prawdziwy przyjaciel,ujął mnie w ramiona i powiedział, że wszystto będzie dobrze i mogę na niego liczyć o każdej porzI,,,111111111111e dnia i nocy

Witam mam taki problem nie potrafię żyć jako kobieta. Chcę zostać chłopakiem, mam nadzieje ze mi pomożecie w tym nie potrafię już patrzeć na swoje ciało wręcz brzydzę się go.Czekam na odpowiedz pozdrawiam.