SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 32 500 zł do 39 000 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu. Wiodącą dziedziną medycyny, w której... (operacja zmiany płci Poznań)

Wyróżnione historie

martyna71

W kwietniu 2017 roku przeszłam u dr. Jaworowskiego operację zmiany płci (m/k). Z efektów jestem bardzo zadowolona Wytworzona pochwa jest w pełni funkcjonalna, a krocze wygląda bardzo dobrze i naturalnie. Pan doktor jest przemiłym człowiekiem i świetnym fachowcem, podobnie jak cały personel kliniki, gdzie miałam zapewnioną bardzo dobrą, profesjonalną opiekę, zarówno tuż po operacji jak i podczas późniejszych wizyt kontrolnych. Polecam pana doktora jak i klinikę.

Dopiero Pan dr Kruk zrozumiał mój problem i przez cały okres leczenia był dla mnie kimś naprawdę bardzo pomocny, cierpliwy i wyrozumiały. Delikatnie zmieniał opatrunki,Początkowo nie wiedziałem, dokąd mam się udać. Błądziłem.W Łodzi operacji zmiany płci już się nie wykonuje. Chciałem zaznaczyć, że ja jestem transeksualistą K/M, czyli zmieniam się na mężczyznę. W Łodzi dowiedziałam się, że takie operacje wykonuje dr Bielecki w Klinice Solumed w Poznaniu. . Pan doktor był akurat na urlopie i w ten sposób trafiłam na Pana Doktora Kruka. Już do tej pory odczuwałem drobne uśmieszki i kpiny ze strony pielęgniarek, a paru lekarzy mi odmówiło wykonania zabiegu. Pan Doktor to jak prawdziwy przyjaciel,ujął mnie w ramiona i powiedział, że wszystto będzie dobrze i mogę na niego liczyć o każdej porzI,,,111111111111e dnia i nocy