Zapytaj specjalisty Rozwiąż Twoje wątpliwości!

Miniflebektomia opinie

Patrycja841772 · Utworzono: 27 paź 2019 · Zaktualizowano: 2 lis 2019

Witam, czekam na zabieg Miniflebektomi obu nóg za jednym zabiegiem. Jestem troszkę zestresowana ale i ciekawa kilku rzeczy czy jest to bolesny zabieg oprócz nieprzyjemnego znieczulenia miejscowego ? Jakie są odczucia w 1 dobie po zabiegu ? Prosze o opinie odczucia i spostrzeżenia co do tego zabiegu.Z góry dziękuję!

1 odpowiedź

Na wszystkie pytania odpowiedzi udzielili prawdziwi lekarze
 • Klinika Flebologii

  Najlepsza odpowiedź
  2 lis 2019 ·

  3 odpowiedzi

  Witam!

  Szanowna Pani, przed zabiegiem miniflebektomii zawsze należy sobie zadać pytanie, czy jest to właściwy sposób leczenia. Z definicji jest to zabieg, który leczy tylko objaw choroby, a więc żylaki. Wykonywany pojedynczo jest zawsze nieskuteczny w ocenie wieloletniej. Przed leczeniem niewydolności żylnej zawsze trzeba ustalić (jeśli się da), dlaczego problem powstał. Dopiero po tym etapie dobieramy odpowiednie metody leczenia. Na pewno sama flebektomia nie jest leczeniem przyczynowym z powodu jak wyżej.
  Z poważaniem
  Zespół Kliniki Flebologii

Znajdź więcej pytań

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.