
Witam, 6 dni temu miałam robienia labioplastyke i plastyke ścian pochwy. Czy to normalne że 6 dni po operacji nadal boli, czasem piecze i kłuję. Jeden z szwów jest zaczerwieniony i saczy się delikatnie krew. Zaczęłam psikac octaniseptem ale według mnie po nim ta krew z wodą bardziej się saczy. Czy ktoś tak miał?
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Tak może być bo to wczesny okres po zabiegu.Proszę jednak zwrócić się do lekarza wykonującego zabieg na kontrolę.
Dzień dobry,
jest Pani w bezpośrednim okresie pooperacyjnym, możliwy jest dyskomfort i uczucie, że szwy "przeszkadzają". Zdecydowanie, w razie jakichkolwiek wątpliwości, powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał zabieg. Pozdrawiam,
lek. Diana Kupczyńska
Ars Estetica - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Dzień dobry.
Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę koniecznie udać się do lekarza operującego.
Po 6 dniach od operacji w zasadzie nie powinno być już krwawienia, ale to zależy także od tego, jakie zalecenia były stosowane po zabiegu.
Pozdrawiam
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.