Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

5 cze 2023 · Zaktualizowano: 11 paź 2023

4 nieudane zabiegi w innej klinice

Warto
Średnia cena: 8.000 zł

O lekarzu

dr Dawid Serafin Serafin Clinic
3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...

W grudniu 2020 roku po wielu latach życia z kompleksem dużej łechtaczki i przerośniętych warg sromowych zdecydowałam się na zabieg w klinice w Warszawie. Niestety mimo dobrego marketingu Pani doktor pierwszy zabieg został wykonany źle. Byłam operowana w sali do przyjmowani pacjentek, bez podania antybiotyku oraz dożylnych środków przeciwbólowych. Po 2 godzinach zostałam wypuszczona do domu. Ból był nie do zniesienia, dwa dni gorączkowałam, przez 8 dni nie byłam wstanie normalnie funkcjonować z bólu. Po 2 miesiącach próbie współżycia doszło do pęknięcia tkanek przy wejściu do pochwy, dodatkowo miałam bardzo asymetryczną łechtaczkę. Po konsultacji Pani doktor zdecydowała się na reoperację. Rozcięcie tkanek przy wejściu do pochwy oraz poprawy symetrii łechtaczki. Po raz kolejny okropny ból, wykluczenie z pracy i aktywności fizycznej. Po kolejnych dwóch miesiącach łechtaczka nadal była wyraźnie krzywa i mocno wystająca, po kolejnej konsultacji była kolejna reoperacja która niestety skończyła się jak poprzednie i 4 reeopracja która miała finiszować wynik, niestety efekt nadal był zły. Dosyć długo próbowałam zaakceptować to co widzę, jednak wstyd hamował mnie przed rozbieraniem się przed swoim partnerem oraz większymi kontaktami fizycznymi. W październiku 2022 roku trafiłam na konsultacje do doktora Serafina głównie z pytaniem czy da się coś jeszcze zrobić czy muszę pogodzić się z tymi co widzę codziennie w lustrze. Pan doktor dał mi nadzieję. Przede wszystkim nic nie obiecał, a efekt spowodował u mnie łzy szczęścia na twarzy. Sala operacyjna była salą operacyjną, bardzo dobra opieka pozabiegowa oraz szczegółowe wytyczne. Minęło 3,5 miesiąca od zabiegu nie jestem jeszcze do końca wygojona ale efekt pozwala mi na lepsze samopoczucie psychiczne. Moja historia może niezbyt optymistyczna na początku ale kończy się happy endem.

3

Komentarze (3)

Czy możemy jakoś nawiązać kontakt? Byłabym bardzo wdzięczna ☺️
Mam podobny problem i chciałabym z kimś porozmawiać. Czy możesz się odezwać na mojego maila? W mojej nazwie użytkownika jest mail. Wstaw dobrze znak i kropki i proszę odezwij się ☺️
Odpowiedz
Czy mogłabym prosić o kontakt?
Odpowiedz
Jestem w bardzo podobnej sytuacji, czy jest szansa na kontakt?
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.