Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

7 wrz 2018 · Zaktualizowano: 16 kwi 2022

Dr Serafin uratował mi życie po nieudanej plastyce warg sromowych - opinia po labioplastyce

Warto

O lekarzu

3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Ocena:
Dr Serafin uratował mi życie po nieudanej plastyce warg sromowych - opinia po labioplastyce
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam serdecznie. Piszę tę opinię ponieważ sama szukałam opinii na temat ginekologów plastyków w internecie. W taki właśnie sposób trafiłam na innego lekarza który wykonywał u mnie pierwszy zabieg plastyczny - warg sromowych mniejszych. W pierwszych dniach po operacji gojenie było potwornie bolesne i wyglądało fatalnie. Lekarz oczywiście uspakajał, że tak właśnie ma być. Po 5 dniach zaczęły rozchodzić się szwy. Moja łechtaczka wyglądała jak mały członek. Wargi były nierówne i obrzęknięte. Wszystko goiło się bardzo źle. Byłam zrozpaczona i zdruzgotana, cały mój świat się zawalił. Rozstałam się z chłopakiem. Nie byłam w stanie rozebrać się w łazience. Nie wiedziałem co robić. Lekarz który wykonywał u mnie operację zapewniał że inaczej się „nie dało”. Jak zapytałam dlaczego nad łechtaczką jest tyle skórki? Odpowiedział, że operacja łechtaczki jest niemożliwa bo stracę czucie. Jak się później okazało ten właśnie lekarz( pseudoplastyk) który wykonywał u mnie operację, dwa miesiące przed moim zabiegiem dopisał sobie na stronie ofertę „ginekologia plastyczna”. Szukałam bardzo długo pomocy czytałam dziesiątki forów internetowych. Przeglądałam zdjęcia, szukałam nawet za granicą. Straciłam wiarę, że odzyskam swoje życie. Byłam zła na siebie, że zdecydowałam się na tą operację. W końcu trafiłam na tą stronę - estheticon a właściwie na dr Serafina. Przeczytałam, że operował już takie beznadziejne przypadki jak mój, więc zdecydowałam się na konsultacje ( odległość 300 km nie miała wtedy dla mnie znaczenia) . Lekarz bardzo miły, uprzejmy, uśmiechnięty. Od pierwszej chwili czułam, że trafiłam w dobre ręce. Już na pierwszej konsultacji dał mi olbrzymią nadzieję, co pozwoliło mi dalej żyć i czekać na wyznaczony termin zabiegu. Operacja korygująca poprzedniego ginekologa trwała ponad 4 h. Lekarz sam stwierdził, że operacja była bardzo ciężka. Nie dziwię się po tym co mi zrobił poprzedni „artysta”. Po operacji zostałam jeszcze dwa dni na obserwacji. Dr Serafin uprzedzał mnie, że nie gwarantuje mi spełnienia wszystkich moich oczekiwań względem efektu estetycznego po zabiegu. Ale ja już w jego oczach widziałam że dobrze mu poszło. Teraz jestem cztery miesiące po operacji i możecie mi wierzyć lub nie ale wyglądam prawie idealnie. Łechtaczkę jednak można było skorygować bez utraty czucia. Wszytko jest pięknie równe i seksowne. Blizny są praktycznie niewidoczne, lekarz przywrócił mi radość z życia i wiarę moją seksualność. Dr Serafin jest niepodważalnie najlepszym specjalistą w tej dziedzinie, cudotwórcą i najwspanialszym człowiekiem jakiego spotkałam. Drogie dziewczyny, niech moja historia będzie dla was przestrogą! Tanio, szybko i dobrze nie istnieje. Za pierwszą operację zapłaciłam 2500 zł, a zabieg naprawczy kosztował mnie prawie 4 x tyle. Ale dałabym nawet dziesięć razy więcej, by wydostać się z koszmaru który przeżyłam. Pamiętajcie! Zabieg, który chcesz wykonać może zmienić Twoje życie w raj lub piekło, decyzja należy do Was kobietki.

4

Komentarze (4)

Ja teraz przechodzę piekło, wszystko mi wycięto.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Zadowolenie po zabiegu labioplastyki!?

Zdecydowałam się na zabieg plastyki warg sromowych u Pani dr Marty Raczkowskiej-Muraszko. Oczekiwania moje po zabiegu jak najbardziej na plus! Wreszcie pozbyłam sie dyskonfortu który towarzyszył mi przez lata. Zabieg był robiony kilka tygodni...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.