Witam, 20 września powiększyłam usta po raz pierwszy – 1ml preparatem Revolax, po miesiącu praktycznie nie było już efektu, więc dołożyłam kolejny ml, efekt był, ale po 3 tyg. znowu zanikł, więc dołożyłam kolejny 1 ml – łącznie zostały mi podane 3 ml, gdzie po 3 tyg. znowu doszło do wchłonięcia kwasu, może nie całego, ale znacznej ilości. Pani wykonująca zabieg była zdziwiona szybkością, z jaką się wchłania kwas, a na dodatek wchłania się nierównomiernie i stwierdziła, że chyba taka moja uroda i kwas nie jest dla mnie.
Moje pytanie dotyczy Izoteku, zakończyłam kurację 4 miesiące temu, czy to możliwe, że to wina Izoteku? Czy mam zbyt dużą aktywność hialuronidazy? Czy może w końcu po którymś razie kwas się zatrzyma i już nie wchłonie?
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Dzień dobry.
Raczej nie winiłbym tutaj retinoidów, aczkolwiek nie jest to niemożliwe.
Co do tego preparatu - nie mam żadnego doświadczenia praktycznego, stosuję wypełniacze innych firm.
Pozdrawiam serdecznie.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
Dzień dobry
W pierwszej kolejności należy zastanowić się jakie było sieciowanie użytego kwasu hialuronowego.
Preparat ten nie jest uznanym wśród lekarzy preparatem.
Polecałabym zabieg dobrym preparatem, który u większości pacjentów daje ok 12 miesięczny efekt.
Terapia Isotec nie ma nic wspólnego z zaistniałą sytuacją.
Ewa rybicka
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Korekta nosa
Blefaroplastyka
Osocze bogatopłytkowe
Lifting twarzy
Zapytaj specjalisty
Pytania dotyczące zabiegu Korekta nosa
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie ust
Pytania dotyczące zabiegu Labioplastyka
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie biustu
Pytania dotyczące zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa