Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jak dbać o skórę prącia po usunięciu prosaków laserem frakcyjnym?

Grzesiek22
22 maj 2021 · Ostatnia odpowiedź: 3 cze 2021

Dzień dobry, wczoraj miałem zabieg usuwania prosaków z penisa laserem frakcyjnym CO2 w Anglii. Specjalista nie przepisał żadnych środków. W jaki sposób dbać o skórę tego miejsca po zabiegu?

Reklama

odpowiedź (1)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Witam
Generalnie nie ma konieczności stosowania specjalnych środków poza higieną. Osobiście , profilaktycznie, zalecam swoim pacjentom maść z antybiotykiem przez kilka dni
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Powiązane pytania

Zdarcie naskórka po zabiegu laserem frakcyjnym CO2

Julie
25 wrz 2020 · Ostatnia odpowiedź: 30 wrz 2020

Witam, mam 20 lat i 2 dni temu poddałam sie zabiegowi laserem frakcyjnym co2. Problem polega na tym, że dzień po zabiegu umyłam skórę i niechcący na 1 cm skóry zdarłam naskórek, rana zaschła osoczem lecz nie wyglada to dobrze. Czy strupy po zabiegu z osocza są normalne i czy zostanie mi blizna? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję!

odpowiedź (1)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Klinika ELITE
2 ośrodki w Mazowieckie . 30 wrz 2020
Witam
Szanowna Pani miejsce po 'usunięciu' naskórka , może przez jakiś czas dłużej się goić ,jeśli nie jest to głęboki ubytek , blizna nie powinna powstać , może jednak w tym miejscu utrzymywać się dłużej , przebarwienie pozapalne .
Pozdrawiam

Usuwanie blizn
5 odpowiedzi, ostatnia odpowiedź w dniu 13 cze 2015
Blefaroplastyka
3 odpowiedzi, ostatnia odpowiedź w dniu 16 gru 2015

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Udziel porady