Zapytaj specjalisty Rozwiąż Twoje wątpliwości!
izabela353718

Zabiegi na poprawę owalu twarzy

Izabela353718 · Utworzono: 25 lip 2018 · Zaktualizowano: 15 wrz 2018

Pytanie: Mam 48 lat, wykonałam 3 zabiegi laserem nieablacyjnym Palomar Emerge w okresie 11.2017- 01.2018r.Stan skóry po serii zabiegów uległ znacznemu pogorszeniu, skóra wiotka, szczególnie zaburzony owal twarzy.Po okresie 6 mcy stan skóry uległ nieznacznej poprawie. Ale owal lewej strony jest bardziej zaburzony, co widać na zdjęciu. Jednak przed laserem stan skóry był lepszy. Czy jest szansa, że stan skóry ulegnie poprawie samoistnie czy wykonać serię innych zabiegów, jeśli tak to jakich? Ile trwa pełny cykle regeneracyjny skóry kobiety w moim wieku?Dziękuję z góry za pomoc.

7 odpowiedzi

Na wszystkie pytania odpowiedzi udzielili prawdziwi lekarze
 • BONA DEA Medycyna Estetyczna

  BONA DEA Medycyna Estetyczna

  Najlepsza odpowiedź
  26 lip 2018 ·

  127 odpowiedzi

  Dzień dobry,

  Twarz jest niesymetryczna ze względu na zupełnie inną budowę kostną. Inaczej też się starzeje. Po zabiegu laserowym na pewno została zastymulowana, ale może trzeba będzi wykonać jeszcze dodatkowe zabiegi na gorszą stronę. Nie można określić czasu regeneracji, jest on osobniczo zmienny. Seria 3 zabiegów to mało, trzeba powtórzyć kolejne 3 zabiegi.

  Z poważaniem
  lek.med.Małgorzata Ornatowska

 • lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

  lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

  15 wrz 2018 ·

  759 odpowiedzi

  Z reguły kolejne zabiegi w jednym obszarze to odstęp około miesiąca

 • Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii

  Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii

  30 lip 2018 ·

  478 odpowiedzi

  Witam serdecznie.
  Polecam zabieg Ultraformer III.
  Urządzenie wykorzystuje technologię fali ultradźwiękowej HIFU. Podgrzewa ona skórę co powoduje obkurczanie tkanki. Dodatkowo dzięki prowokowaniu mikrouszkodzeń komórki rozpoczynają regenerację i produkcję nowego kolagenu.
  Pozdrawiam

 • dr n. med. Diana Kupczyńska - ARS ESTETICA

  dr n. med. Diana Kupczyńska - ARS ESTETICA

  29 lip 2018 ·

  445 odpowiedzi

  Dzień dobry, najlepsze dla Pani postępowanie można dobrać podczas osobistej konsultacji. Na podstawie załączonego zdjęcia mogę zasugerować rozważenie zastosowania Ulthery (HIFU). Prawdopodobnie sam laser to za mało, aby osiągnąć optymalne efekty. Z pozdrowieniami,
  lek. Diana Kupczyńska
  lekarz medycyny estetyczne, flebolog
  Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica

 • KształtoSfera

  KształtoSfera

  26 lip 2018 ·

  26 odpowiedzi

  silny efekt liftingu uzyskujemy dzięki technologii ELOS (synergia światła i prądu bipolarnego RFw USA). Rezultat widać już w trakcie zabiegu. Trwały rezultat(16-24 miesiące) wymaga 4 powtórzeń. ReFirme to zabieg filmy SYNERON , obecny na rynku od ładnych kilku lat, bardzo popularny w USA.

 • dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle

  dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle

  26 lip 2018 ·

  135 odpowiedzi

  Dzen Dobry bardzo dobre efekty daja zabiegi HifU sugerowalabym wykonanie takiego zabiegu. Pozdrawoam dr n. Med. Monika Kuźmińska

 • lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

  lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

  26 lip 2018 ·

  759 odpowiedzi

  Witam
  W ubieglym roku wg Cosmopolitan najllepszym na swiecie zabiegiem nieinwazyjnym modelującym sylwetkę poprawiajacym owal twarzy czy tez wiotkośc skory został uznany zabieg wykonywany Accentem Prime ( fala radiowa i ultradzwieki) w mojej ocenie doskonale owal twarzy poprawil by się u Pani rowniez po serii 1-3 zabiegów trmoliftingu RF iglowego INFINI
  Pozdrawiam
  Lek med Jacek Ściborowicz

Znajdź więcej pytań

Podobne pytania

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.