Problem nietrzymania moczu można wyleczyć!

Problem nietrzymania moczu można wyleczyć!
Elite posiada dwa ośrodki w warszawie. Oferuje pacjentom szereg zabiegów z wykorzystaniem lasera, ale nie tylko: wykonacie także zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.
Utworzono: 30 maj 2014 · Zaktualizowano: 5 maj 2020
liposukce bricho telo

Wysiłkowe nietrzymanie moczu może dotyczyć każdego i pojawić się niezależnie od wieku. Co gorsza, ujawnia się zazwyczaj w najmniej oczekiwanych sytuacjach, takich jak wysiłek, śmiech czy kaszel lub wymaga częstych wizyt w toalecie. Tym samym nie sposób uniknąć skrępowania. Kłopotliwe stają się wyjścia do pracy, spotkania z przyjaciółmi, spacery, a nawet zakupy. Pojawia się dyskomfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Celowo zaczynamy unikać kontaktów z innymi i do minimum ograniczamy wyjścia z domu. Problem jednak nie mija, a wręcz przeciwnie - jego objawy się nasilają.

Odzyskaj kontrolę, żyj komfortowo

By móc znowu cieszyć się życiem i nie podporządkowywać swojego planu dnia wizytom w toalecie, należy możliwie jak najszybciej skonsultować się ze specjalistą. Tylko w ten sposób możemy bowiem odzyskać pełną kontrolę nad własnym ciałem. Współczesna medycyna estetyczna wykorzystuje do leczenia tej dolegliwości najnowocześniejszy laser Monalisa Touch. W następstwie zabiegu znacząco poprawia się komfort życia kobiet, które często zgłaszają się do naszego centrum właśnie z tym problemem - mówi Lidia Kwiatkowska z Elite Centrum Laseroterapii.

Bezinwazyjnie, bezboleśnie, skutecznie

Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej szczegółowo określamy stan zdrowia pacjentki, jej historii chorobowej oraz wykonujemy badania diagnostyczne, m.in. na sprawdzenie stanu czystości pochwy, bowiem wszelkie stany zapalne wykluczają możliwość poddania się zabiegowi - mówi dr Michał Barwijuk, ginekolog współpracujący z Elite Centrum Laseroterapii. Sam zabieg nie jest skomplikowany. W jego trakcie za pomocą wiązek lasera, który wykorzystuje system PSD (Pulse Shape Design) generowane są impulsy, które obkurczają pochwę, stymulują włókna kolagenowe, dzięki czemu uzyskiwana jest poprawa ułożenia cewki moczowej. Laser wprowadzany jest do pochwy za pomocą specjalnie wymodelowanej głowicy, która pozwala na oddziaływanie na najważniejsze miejsca w pochwie – jej przedsionek, przednią ścianę oraz ujście pęcherza moczowego. Całkowity efekt zabiegu uzyskiwany jest po miesiącu od momentu jego wykonania – dodaje dr Barwijuk. Zabieg nie wiąże się z bólem i nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego, ani miejscowego. Po jego wykonaniu nie jest także konieczna hospitalizacja. Dzięki temu pacjentka już bezpośrednio po zabiegu czuje się komfortowo i bez przeszkód, może wrócić do codziennej aktywności, a maksymalnie po miesiącu cieszyć się z całkowitego powrotu do zdrowia.

Poproś o ofertę jednym kliknięciem
Przedstawimy Ci ofertę bezpłatnie!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.