Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

25 kwi 2022 · Zaktualizowano: 20 wrz 2022

Powiększanie piersi Nagor 390 ml wysoki profil

Warto
Średnia cena: 19.600 zł
131190
131191
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

W ubiegłym roku urodziłam dziecko i niestety w konsekwencji karmienia piersią mój biust powiększony kiedyś protezami anatomicznymi zmienił wygląd. Dość szybko po zakończeniu karmienia szukałam lekarza z polecenia w Trójmieście i tak z polecenia mojej znajomej trafiłam do Perfect Medica do dr.Grudzińskiego - cudowny lekarz, wysłuchał, doradził i rozwiał wszelkie wątpliwości. Ustaliliśmy termin zabiegu i tak zostałam szczęśliwą posiadaczką nowych piersi, pięknych piersi. Ból pooperacyjny 2/10, opieka w klinice 15/10. Szczerze polecam !!! Poprawa samopoczucia nieoceniona.

9

Komentarzy (9)

Masz zdjęcie z przed operacji, jaki masz teraz rozmiar jakie implanty
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Operacja u doktora Łątkowskiego

Byłam, sprawdziłam i z czystym sumieniem mogę polecić. Była to moja druga operacja, jednak pierwsza u dr Łątkowskiego. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się znaleźć tak super kompetentnego i profesjonalnego chirurga. Wszystko przebiegło...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.