Już teraz jestem szczęśliwa

szczęśliwa

Jestem prawie dwa miesiące po zabiegu. Na ostateczny efekt trzeba poczekać 6-9 miesięcy, ale już teraz jestem szczęśliwa. Mogłabym godzinami siedzieć przed lustrem i podziwiać swoje nowe piersi. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej, ale do każdej decyzji trzeba dojrzeć. Co do kliniki - rewelacja. Pełen profesjonalizm i światowy standard. W Polsce, w Szczecinie! Dr Śliwiński - ideał lekarza. Cały personel - trudno o lepszy. Jestem najzwyczajniejszą kobietą na świecie, ale w klinice AMC czułam się jak gwiazda filmowa. Jednym słowem - polecam!

Pokazać komentarze4 Skryć komentarze4
Zuza

Witam, czy Pani piersi były zmniejszane, czy również modelowane z wykorzystaniem implantów? Jak długo dojrzewała Pani do tej decyzji? Pozdrawiam. Zuza

Zobacz odpowiedzi 3
szczęśliwa

Nie było konieczności władania implantów. Miałam wystarczająco własnego "materiału". Z tego też powodu miałam dużo mniejsze dolegliwości po zabiegu. Praktycznie nie potrzebowałam środków przeciwbólowych. Co do decyzji... Mam 50 lat, a biust miałam duży od "zawsze". Kiedyś bardzo mi nie przeszkadzał, ale i tak zazdrościłam koleżankom, które nosiły bluzeczki na cienkich ramiączkach lub obcisłe ubrania. Na poważnie zaczęłam myśleć o zabiegu jakieś 5 lat temu. Na początku była kwestia finansowa, a potem przekonania męża, który był raczej na "nie". W dniu moich 50 urodzin mąż wyraził zgodę i niecałe trzy miesiące później miałam zabieg.

Odpowiedź na: szczęśliwa
Zuza

Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Pani doświadczenia na pewno będą motywujące dla wielu kobiet, który podobny zabieg rozważają. Z wielu statystyk i badań wynika, że większość kobiet podejmuje decyzje ponad 2 lata. Bardzo ważny jest wybór właściwego lekarza specjalisty, takiego, z którym pacjent znajdzie porozumienie. A jeśli dodatkowo personel kliniki zapewni, że czujemy się jak gwiazdy!!!... Gratuluję Pani udanej decyzji i wyboru lekarza. Pani rekomendacja jest najlepszym podziękowaniem dla dr Sliwińskiego i jego personelu. Będę wdzięczna, gdyby się Pani zechciała podzielić swoimi spostrzeżeniami np. za pół roku. Jak się goiły blizny, czy stosowała Pani jakieś żele, masaże. Pozdrawiam. Zuzanna

Odpowiedź na: Zuza
szczęśliwa

Oczywiście napiszę za jakieś pół roku. Wtedy opiszę dokładnie jak przebiegała rekonwalescencji, co stosowałam i czy warto oraz jaki jest efekt po kilku miesiącach. Cieszę się, że mogłam komuś pomóc.Pozdrawiam serdecznie!

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy