Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

2 lut 2018 · Zaktualizowano: 16 sie 2023

Powiększanie piersi u Doktora Chęcińskiego, opinie

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu

O lekarzu

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam serdecznie nam pytanie mam w konsultację u Doktora Checińskiego Może coś więcej powiecie Będą powiększać piersi

Komentarzy (5)

Cześć Justysia,<br />
<br />
czy byłaś już na konsultacji u dr. Chęcińskiego? Pan doktor ma sporo rekomendacji, czy może próbowałaś kontaktować się z jego pacjentkami?<br />
<br />
Pozdrawiam serdecznie :)<br />
Emka
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Witaj jutro idę na konsultacje jeste bardzo ciekawa Nie mam kontaktu z pacjentakami może mi jakoś byś pomogla
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Justysia, zobacz tutaj znajdziesz rekomendacje od innych pacjentek: https://www.estheticon.pl/chirurdzy/checinski-jerzy#client-reviews<br />
może spróbuj się skontaktować, z którąś z nich?<br />
I napisz jutro jak przebiegła konsultacja!<br />
Pozdrawiam! :)
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
A mam pytanko czy powiekszalas już piersi czy dopiero zastanawiasz się ok na pnawni napiszę jak po konsultacji Pozdrawiam
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Nie ja nie powiększałam i na razie jeszcze o tym nie myślę, ale widziałam, że szukasz informacji więc chciałam w jakiś sposób pomóc :)<br />
w takim razie trzymam za Ciebie kciuki, a jutro czekam na relację! :)<br />
Trzymaj się ciepło!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Polecam - powiększanie piersi

Z czystym sumieniem polecam doktora MArka Ciesińskiego z Krakowa. Operowałam u niego biust(powiększałam ) i to była słuszna decyzja. Teraz jestem dumną posiadaczką wspaniałych piersi. Doktor Ciersiński to doskonały lekarz i bardzo cierpliwy...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.