Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekta powiek górnych - dr Pietrasik Warszawa

Po zabiegu Warto
kasia746280
Kasia746280
Utworzono: 25 wrz 2018 · Zaktualizowano: 2 paź 2018

O lekarzu

dr. n. med. Kamil Pietrasik
dr. n. med. Kamil Pietrasik 3 ośrodki w Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Korekta powiek górnych - dr Pietrasik Warszawa

Historia

W kwietniu 2018 r. dr Pietrasik wykonał u mnie plastykę górnych powiek z powodu bardzo dużego ich opadania powodującego już nawet zmniejszenie pola widzenia. Dawało to wyraz twarzy wiecznie smutnej i zmęczonej. Efekt pooperacyjny jest fantastyczny. Oczy mam znowu wypoczęte i radosne. Robienie makijażu ponownie sprawa mi radość. Na pierwszej wizycie dr Pietrasik szczegółowo przedstawił spodziewany rezultat pooperacyjny, plan leczenia i postępowania po zabiegu. Po zabiegu miałam możliwość kontaktu telefonicznego do pielęgniarki doktora - na wypadek jakichś potrzeb, pytań etc., co dawało mi poczucie bezpieczeństwa. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam dr Pietrasika, bo wysoka kultura osobista, olbrzymia wiedza, profesjonalizm i złote ręce do koronkowej roboty skumulowane są w jednej osobie.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

emka652165

·

· 2 paź 2018

Witaj,

jak z bliznami po zabiegu, czy są widoczne?

Doktor Pietrasik był Twoim "pierwszym wyborem" czy przed zabiegiem byłaś może na konsultacjach również u innych specjalistów?

Pozdrawiam serdecznie!

Emka

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.