Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

21 lut 2019 · Zaktualizowano: 19 sty 2021

Opina po operacji nosa u dr Jaklik - z całego serca polecam

Warto

O lekarzu

Katowice
Ocena:
Opina po operacji nosa u dr Jaklik - z całego serca polecam
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Z całego serca polecam Panią Doktor. Jestem świeżo po zdjęciu opatrunku i jestem nadal w szoku. Nos jest co prawda opuchnięty ale mały, prosty i przede wszystkim pasuje mi do twarzy. Pierwszy termin mi przepadł z uwagi na chorobę, byłam załamana, myślałam, ze juz się nie uda, a czas mi uciekał.. dostałam telefon, ze znalazł się dla mnie kolejny termin. Oczywiście tak jak każdy, miałam wiele obaw i dziwnych wyobrażeń, ale na dzień dzisiejszy jeżeli jeszcze miałabym się polozyc wtedy na stole operacyjnym, to zrobiłabym to nawet dwa razy. Opieka w klinice na wysokim poziomie. Nie wiem czemu, ale czułam się tam jak w domu, ciepło i bezpiecznie. W razie pytań chętnie odpowiem. Polecam z całego serca !

4

Komentarze (4)

Dzień dobry!
Czy jest możliwość, aby wstawiła Pani zdjęcie nosa sprzed operacji?
Pozdrawiam :)
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Dużo lepiej się oddycha

Jestem po korekcie nosa u dr Charazińskiego. Zabieg wykonany w marcu , bardzo trudny przypadek duży garb , nos złamany wieloktrotnie (sztuki walki ) i nadrośnieta kość, bardzo krzywa przegroda .Cudów nie obiecywano, ale zdecydowałem się ze względu...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.