Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Dziękuję z całego serca, że znalazłem się pod opieką dr Ulatowskiego

Po zabiegu Warto
mixo
mixo
Utworzono: 2 lut 2017 · Zaktualizowano: 15 cze 2018

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Dziękuję z całego serca, że znalazłem się pod opieką dr Ulatowskiego

Historia

Przed samym zabiegiem kilka razy byłem na wizytach konsultacyjnych u Pana dr Łukasza Ulatowskiego. Dwa razy robiłem badania usg u różnych lekarzy, którzy wykluczali ginekomastie twierdząc, iż jest tylko przerost tkanki tłuszczowej. Pan dr swoim swoim profesjonalnym okiem od początku widział, że coś jest jednak na rzeczy a opisy lekarskie zdjęć nie są do końca pewne. Tak też się okazało. Zabieg usunięcia lekko przerośniętej tkanki gruczołowej (która była dla mnie od zawsze wielkim problemem) przebiegł satysfakcjonująco, bezboleśnie i bez żadnych następstw prócz ogromnego zadowolenia. Od pierwszej wizyty, do ostatniego spotkania na wyciągnięciu szwów Pan dr okazał się godnym zaufania specjalistą wiedzącym co robi. Jestem bardzo szczęśliwy z rezultatu zabiegu, który odbył się ponad rok temu ! Dziękuję z całego serca za to, że znalazłem się pod Pana opieką ! :)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

bmk
bmk

· Warszawa

· 15 cze 2018

Cześć

Jak duża miałeś ginekomastie?

Czy możesz coś więcej napisać o zabiegu?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.