Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

2 lut 2017 · Zaktualizowano: 15 cze 2018

Dziękuję z całego serca, że znalazłem się pod opieką dr Ulatowskiego

Warto

O lekarzu

Ocena:
Dziękuję z całego serca, że znalazłem się pod opieką dr Ulatowskiego
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Przed samym zabiegiem kilka razy byłem na wizytach konsultacyjnych u Pana dr Łukasza Ulatowskiego. Dwa razy robiłem badania usg u różnych lekarzy, którzy wykluczali ginekomastie twierdząc, iż jest tylko przerost tkanki tłuszczowej. Pan dr swoim swoim profesjonalnym okiem od początku widział, że coś jest jednak na rzeczy a opisy lekarskie zdjęć nie są do końca pewne. Tak też się okazało. Zabieg usunięcia lekko przerośniętej tkanki gruczołowej (która była dla mnie od zawsze wielkim problemem) przebiegł satysfakcjonująco, bezboleśnie i bez żadnych następstw prócz ogromnego zadowolenia. Od pierwszej wizyty, do ostatniego spotkania na wyciągnięciu szwów Pan dr okazał się godnym zaufania specjalistą wiedzącym co robi. Jestem bardzo szczęśliwy z rezultatu zabiegu, który odbył się ponad rok temu ! Dziękuję z całego serca za to, że znalazłem się pod Pana opieką ! :)

1

Komentarz (1)

Cześć<br>
Jak duża miałeś ginekomastie?<br>
Czy możesz coś więcej napisać o zabiegu?<br><br>
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Ginekomastia Kriocentrum otwock

Miałem usuwana ginekomastie gruczolowa w klinice Kriocentrum. Błyskawiczna odpowiedz na Emile. Zabieg wykonany w pełni moich oczekiwań. Rownież zaszyte w bardzo ładny sposób tak ze blizna w krótce będzie niewidoczna. Profesjonalny personel,...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.